Bydgoszcz
10C
Mgła
100% wilgotność
Wiatr: 2km/h WNW
H 12 • L 8
16C
Czw
16C
Pt
15C
Sob
8C
Nd
8C
Pon
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaBydgoszczKomunikacjaWypadek z udziałem motocyklisty w Fordonie, potrącenie pieszego na Kapuściskach. Śledź nasz serwis Traffic! [RELACJA NA ŻYWO]
27-09-2019_ węzeł Wojska Polskiego - Szarych Szeregów - SF (21)
03.10.2019 | 09:47

Wypadek z udziałem motocyklisty w Fordonie, potrącenie pieszego na Kapuściskach. Śledź nasz serwis Traffic! [RELACJA NA ŻYWO]

Najnowsze informacje z ulic i dróg można obserwować na naszym portalu oraz na Twitterze!

Na zdjęciu: W związku z prowadzonymi w rejonie skrzyżowania ulic: Wojska Polskiego i Szpitalnej pracami drogowymi, wlot w tę drugą jest obecnie zamknięty.

Fot. Szymon Fiałkowski

Przez kolejny dzień śledzimy sytuację na ulicach Bydgoszczy oraz dróg regionu kujawsko-pomorskiego. Nad ranem tylko na terenie miasta doszło do dwóch niebezpiecznych zdarzeń.

Tuż przed godziną siódmą służby ratunkowe zostały zaalarmowane o wypadku w Fordonie. Jak się dowiedzieliśmy w rejonie skrzyżowania ulic: Gieryna i Posłusznego doszło do zderzenia samochodu osobowego z motocyklista. Na miejscu pojawiło się pogotowie ratunkowe, policja oraz straż pożarna. Kierujący motocyklem z obrażeniami został odwieziony do szpitala.

Z kolei krótko po godzinie ósmej służby firmy Irex-Trans poinformowały o potrąceniu pieszego w rejonie skrzyżowania Wojska Polskiego ze Szpitalną (kierunek Kapuściska). Na miejscu pojawiła się policja, która ustala okoliczności zdarzenia.

W tym samym rejonie Kapuścisk nadal prowadzone są prace związane z modernizacją ul. Wojska Polskiego oraz torowiska tramwajowego na górnym tarasie miasta. Z tego powodu zamknięty czasowo jest wlot w ulicę Szpitalną. Z tego powodu – jak informuje Zarząd Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej – linia „Za T4” czasowo została skierowana objazdem przez ulicę Hubala-Dobrzańskiego.

Sytuację na drogach możecie śledzić w naszym serwisie Traffic – informacje drogowe na żywo oraz na Twitterze – @Traffic_BDG.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści