Bydgoszcz
8C
Mgła
100% wilgotność
Wiatr: 3km/h E
H 11 • L 7
16C
Wt
12C
Sr
14C
Czw
14C
Pt
14C
Sob
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleWypadki: Pechowe Bożenkowo i Nowy Jasiniec oraz rondo Jagiellonów w Bydgoszczy
wypadek_ rondo Jagiellonów Bydgoszcz_ Krystian Andruszczenko
11.08.2018 | 15:16

Wypadki: Pechowe Bożenkowo i Nowy Jasiniec oraz rondo Jagiellonów w Bydgoszczy

To nie jest spokojny dzień na drogach w mieście i powiecie bydgoskim.

Na zdjęciu: Do zderzenia dwóch aut doszło na rondzie Jagiellonów.

Fot. Pomoc Drogowa Krystian Andruszczenko

Do trzech wypadków w powiecie bydgoskim wzywani dziś byli strażacy. Do dwóch z nich doszło w Bożenkowie. Niedawno zakończyli swoje działania strażacy i policjanci interwenjujący przy rondzie Jagiellonów w Bydgoszczy.

O 10:21 na zakręcie zderzyły się dwa auta osobowe, nikt nie odniósł obrażeń. Skutki zderzenia odczuły jedynie pojazdy i droga, którą trzeba było oczyścić z wylanych z aut płynów eksploatacyjnych. Tym razem przy skrzyżowaniu DW 244 przed znakiem stop zatrzymał się srebrny ford. Jadący za nim kierowca citroena, być może przez nieuwagę, wjechał w jego  tył. Ratownicy medyczni przebadali na miejscu dwie osoby – na szczęście nie było potrzeby odwiezienia ich do szpitala. Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem.

W miejscowości Nowy Jasiniec samochód osobowy uderzył w drzewo. Poszkodowany mężczyzna z bólem brzucha został odwieziony do szpitala – informują bydgoscy strażacy.

Od nich otrzymaliśmy również informację o zderzeniu dwóch samochodów osobowych na rondzie Jagiellonów. Kierujący citroenem nie upewniwszy się, że ma wolną drogę, wjechał na rondo i doprowadził do zderzenia ze skodą. W wyniku zdarzenia jedna osoba (kobieta) została poszkodowana.


Powiązane treści