Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Wyrzuciła śmieci z samochodu na jeden z bydgoskich trawników. Zarejestrowała to fotopułapka

Dodano: 26.10.2022 | 09:40

Na zdjęciu: Fotopułapka zarejestrowała moment zanieczyszczenia środowiska.

Fot. Szymon Fiałkowski

Kobieta zatrzymała auto przy jednej z bydgoskich ulic i zostawiła odpady na trawniku. Fotopułapka zarejestrowała całe zdarzenie.

W poniedziałek, 10 października 2022 roku samochód marki Opel zatrzymał się w pobliżu jednej z ulic w Bydgoszczy. Z auta wysiadła kobieta, która pozbyła się różnego rodzaju odpadów wyrzucając je na trawnik. Wśród pozostawionych przez nią śmieci znalazły się m.in. pudełka, opakowania po elektronice, worki foliowe czy dekoder telewizyjny.

Całe zdarzenie zarejestrowała fotopułapka. W trakcie czynności wyjaśniających straż miejska ustaliła, że właścicielka zarejestrowanego pojazdu nie żyje od dwóch lat. Jednak udało się ustalić aktualną użytkowniczkę tego samochodu i po kilku dniach strażnicy zapukali do jej drzwi.

Podczas interwencji kobieta przyznała się do porzucenia śmieci na zielonym terenie. Otrzymała od strażników polecenie uprzątnięcia pozostawionych odpadów i wezwanie do stawienia się w siedzibie Straży Miejskiej. Została również ukarana najwyższym możliwym mandatem za to wykroczenie, tj. w wysokości 500 zł. Z rekontroli strażników wynikło, że kobieta wykonała polecenie i posprzątała zanieczyszczony trawnik.

0 0 votes
Article Rating
Milena Wyrąbkiewicz
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Slick
Slick
1 rok temu

Plagą jest też wyrzucanie petów z samochodów oczekujących na zielone światło na skrzyżowaniach. Ciekaw jestem czy Ci „mistrzowie” petują u siebie w domu na podłodze, albo wywalają pety na swoich wypielęgnowanych ogródkach. Ot, Sowiecką kultura..