Bydgoszcz
16C
Niebo głównie zachmurzone
87% wilgotność
Wiatr: 6km/h SW
H 17 • L 15
14C
Czw
15C
Pt
16C
Sob
17C
Nd
14C
Pon
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportWystąpił na igrzyskach olimpijskich, zagrał w „Quo vadis”. W piątek przyjedzie do Bydgoszczy
rafal_kubacki_pts_gwardia
02.11.2016 | 16:51

Wystąpił na igrzyskach olimpijskich, zagrał w „Quo vadis”. W piątek przyjedzie do Bydgoszczy

Na spotkanie z Rafałem Kubackim zaprasza PTS Gwardia.

Na zdjęciu: Rafał Kubacki, były judoka, uczestnik igrzysk olimpijskich w latach 1992-2000.

Fot. mat. organizatorów

Multimedalista mistrzostw Polski, dwukrotny mistrz świata i najlepszy sportowiec Polski w 1993 roku w rankingu „Przeglądu Sportowego”, judoka Rafał Kubacki będzie gościem Polskiego Towarzystwa Sportowego Gwardia w Bydgoszczy.

Spotkanie z wybitnym zawodnikiem, trzykrotnym uczestnikiem (Barcelona, Atlanta, Sydney) igrzysk olimpijskich planowane jest na najbliższy piątek od godziny 16:00 w siedzibie PTS Gwardia przy ulicy Chodkiewicza 32. Dlaczego warto spotkać się z Kubackim? Jak zapewniają organizatorzy, to okazja do poszerzenia swojej wiedzy na temat judo, a także nabycia nowych doświadczeń poprzez trening z byłym zawodnikiem.

Rafał Kubacki ma 49 lat. Jest 17-krotnym mistrzem kraju w judo, na początku lat 90. sięgał również po sukcesy na arenach międzynarodowych, w tym złoto mistrzostw globu i Starego Kontynentu. W czasie kariery reprezentował barwy wrocławskich klubów – Gwardii, Śląska i AZS AWF. W 2001 roku zagrał rolę Ursusa w filmie Jerzego Kawalerowicza „Quo vadis”. Po zakończeniu przygody ze sportem pracował jako samorządowiec, bezskutecznie ubiegał się również o mandat poselski w wyborach w 2011 oraz 2015 roku.

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny.


Powiązane treści