[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczFotorelacjeWystartował Bydgoski Jarmark Świąteczny! Pogoda dopisała [ZDJĘCIA]
20.11.2022 | 19:18

Wystartował Bydgoski Jarmark Świąteczny! Pogoda dopisała [ZDJĘCIA]

Zdjęcia:

W sobotę, 19 listopada rozpoczął się Bydgoski Jarmark Świąteczny. Śnieżna pogoda i moc atrakcji zachęciła tysiące osób do przyjścia na Stare Miasto.

Jarmarkowe stoiska otworzyły się o godzinie 13:00. O 16:30 nastąpiło uroczyste rozświetlenie choinki na Starym Rynku i iluminacji świątecznych. Na otwarciu wydarzenia dopisała zimowa aura – w sobotę spadł śnieg, przez co ten dzień stał się jeszcze bardziej wyjątkowy. W sobotni wieczór do centrum przybyło tysiące bydgoszczan, którzy skorzystali z oferty lokalnych przedsiębiorców oraz atrakcji nie tylko dla najmłodszych.

Bydgoski Jarmark Świąteczny potrwa do 22 grudnia. 49 wystawców zaprasza codziennie od godz. 13:00 do 20:00, a w piątek i sobotę do 21:00.  Zimowe miasteczko oferujące rozrywkę zostanie z nami nieco dłużej. Diabelski młyn, wenecka karuzela, kolejka świąteczna i labirynt będą czynne do 26 grudnia (poza Wigilią). Atrakcje będą otwarte codziennie od godz. 11:00 do ostatniego wieczornego klienta.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Piotr
Piotr
11 dni temu

Pogoda dopisała? Ludzie się przewracali, nie posypane , to był jeden wielki lód!!! Taki jarmark to antyreklama Bydgoszczy.

Rob
Rob
11 dni temu

Faktycznie , szczególnie na moście można na tym lodzie nogi połamać, ale reszta ok.

Ada
Ada
11 dni temu

Dzięki temu, że spadł pierwszy śnieg było bardzo klimatycznie. Szkoda, że pokaz ognia nie był na jakimś podwyższeniu, bo osoby z dalszych rzędów niewiele zobaczyły. A lód na Mostowej rzeczywiście mógł doprowadzić do tragedii. Sam Jarmark przepiękny.