Bydgoszcz
1C
80% wilgotność
Wiatr: 3km/h SSW
H 2 • L -1
2C
Wt
2C
Sr
3C
Czw
3C
Pt
2C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaWystawa Andrzeja Fronczaka w Galerii Sztuki NEXT
12.02.2021 | 11:33

Wystawa Andrzeja Fronczaka w Galerii Sztuki NEXT

Na zdjęciu: W Galerii Sztuki NEXT została zorganizowana wystawa prac Andrzeja Fronczaka.

Fot. nadesłane

Od 12 lutego można oglądać wystawę „Tajemnicze wędrówki” Andrzeja Fronczaka w Galerii Sztuki NEXT. Wstęp wolny.

Andrzej Fronczak urodził się 1 października 1959 roku w Brześciu Kujawskim. Uprawia malarstwo sztalugowe i rysunek. Jest członkiem Związku Polskich Artystów Plastyków. W 2009 i 2016 roku zdobył Nagrodę, a w 2012 roku Wyróżnienie Prezydenta Miasta Włocławek w dziedzinie kultury. W 2010 roku odznaczony został Srebrnym Krzyżem Zasługi za działalność społeczno-kulturalną. Posiada na swoim koncie 43 wystawy indywidualne. Brał udział w ponad 40 plenerach malarskich regionalnych, ogólnopolskich i międzynarodowych. Jego prace zobaczyć można było na ponad 200 wystawach zbiorowych i konkursach, w tym dziesięciu o randze międzynarodowej – w Niemczech, USA, Dani, Holandii, Serbii, Włoszech, Ukrainie, Francji, Słowacji i Czechach. Obrazy artysty znajdują się w zbiorach muzealnych, instytucjach państwowych, galeriach i kolekcjach prywatnych w kraju i za granicą.

Wystawa połączona jest ze sprzedażą i potrwa od 12 do 25 marca 2021 r. Organizatorzy proszą o przybycie w maseczkach lub przyłbicach.

Wraz z wystawą w galerii przeprowadzona zostanie dodatkowo dwutygodniowa, ogólnopolska Aukcja Internetowa towarzysząca wydarzeniu.  Można kupić – wylicytować prace jeszcze dostępne, prezentowane podczas wystawy. Aukcja trwać będzie 2 tygodnie na portalu OneBid. Finał zaplanowano na 25 lutego 2021 na godz. 21:00.

 

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści