Bydgoszcz
-0C
Niebo częściowo zachmurzone
93% wilgotność
Wiatr: 4km/h W
H 1 • L -1
1C
Sr
0C
Czw
1C
Pt
-2C
Sob
-1C
Nd
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleWystawiono za nim cztery listy gończe. Wpadł w Bydgoszczy
policja_KWP Bydgoszcz_zatrzymanie
01.12.2017 | 15:10

Wystawiono za nim cztery listy gończe. Wpadł w Bydgoszczy

Najbliższe trzy miesiące 26-latek spędzi za kratkami.

Na zdjęciu: Mężczyzna został zatrzymany w Bydgoszczy.

Fot. KWP Bydgoszcz

26-latek był poszukiwany przez policję czterema listami gończymi. Został zatrzymany w jednym z mieszkań w centrum Bydgoszczy.

Bydgoscy funkcjonariusze ustalili, że podejrzany ukrywa się w jednym z mieszkań w pobliżu ul. Mickiewicza. Przystąpili do akcji i zatrzymali go w momencie, gdy wchodził do pomieszczenia. Jednocześnie śledczy przeszukali mieszkanie 26-latka.

W nim, w jednym z pokoi ujawnili woreczki z białym proszkiem i zielonym suszem roślinnym. Kryminalni przeprowadzili badania narkotesterem, które wykazały, że zabezpieczone środki to amfetamina i marihuana. W sumie zabezpieczono ponad 100 g narkotyków. Jeśli dodatkowe ekspertyzy potwierdzą wyniki badań, to 26-latek usłyszy zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, za co grozi mu do dziesięciu lat więzienia.

Niemniej jednak, poszukiwany mężczyzna już od dzisiaj (01.12.2017) najbliższe trzy lata spędzi za kratkami zakładu karnego. 26-latek był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności między innymi za kradzieże, włamania, oszustwa, wyłudzenia kredytu, a także za wymuszenie rozbójnicze.


Powiązane treści