Bydgoszcz
16C
Niebo częściowo zachmurzone
100% wilgotność
Wiatr: 5km/h ENE
H 17 • L 16
15C
Nd
14C
Pon
16C
Wt
15C
Sr
13C
Czw
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaWystawy, warsztaty i koncerty. Już za tydzień Vintage Photo Festival
csm_vintage_photo_festival_1135b44a51
11.09.2020 | 12:54

Wystawy, warsztaty i koncerty. Już za tydzień Vintage Photo Festival

Na zdjęciu: Festiwal odbędzie się w dniach 18 września - 3 października.

Fot. mat. prasowe

Dokładnie za tydzień, czyli 18 września, rozpocznie się VI edycja Vintage Photo Festival. Tegorocznym tematem przewodnim z okazji jubileuszu 100-lecia powrotu Bydgoszczy do Polski będzie wolność.

Vintage Photo Festival to Międzynarodowy Festiwal Miłośników Fotografii Analogowej, który zrodził się z pasji. Tegoroczna, szósta edycja festiwalu rozpocznie się w piątek, 18 września o godz. 18:00 w Domu Towarowym „Jedynak” znajdującym się przy ul. Gdańskiej 15. Na uczestników poza galą otwarcia czekać będą liczne wystawy fotograficzne. Natomiast o 20:00 w Hotelu pod Orłem wystąpi Monika Borzym, zaś o 23:00 w klubie Mózg odbędzie się koncert Ane&Tom.

Dzień później, w sobotę, kolejne wystawy będzie można zobaczyć w Fabryce Lloyda, Kujawsko-Pomorskim Centrum Kultury oraz Farbiarni, zaś w niedzielę, 20 września w KPCK odbędzie się spotkanie autorskie z Adamem Mazurem połączone z premierą jego książki pt. „Okaleczony świat”. Na kolejne dni zaplanowano pokazy filmowe w kinie Orzeł.

Podczas festiwalu wystawione zostaną również  stare fotografie bydgoszczan, które organizatorzy zbierali od kilku miesięcy. Są to zdjęcia uliczne z okresu międzywojennego, na których można zobaczyć. jak wyglądali zwykli mieszkańcy miasta w pierwszych latach wolności. W tym roku wszystkie wydarzenia są bezpłatne.

Szczegółowy program na stronie vintagephotofestival.com.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Podobne wpisy

Powiązane treści