Bydgoszcz
3C
Opady
93% wilgotność
Wiatr: 6km/h SSW
H 4 • L 3
6C
Nd
6C
Pon
5C
Wt
1C
Sr
1C
Czw
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleWzruszeni rodzice dziękowali za pomoc dzielnicowym z Wyżyn
IMG_0156
16.06.2018 | 19:04

Wzruszeni rodzice dziękowali za pomoc dzielnicowym z Wyżyn

Na zdjęciu: Wdzięczni rodzice w komisariacie.

Fot. Policja.

Dzielnicowi z bydgoskich Wyżyn pomogli szybko dotrzeć do Szpitala im. Jurasza w Bydgoszczy  chorej dziewczynce, która pilnie potrzebowała pomocy lekarskiej. Dzięki ich pomocy 4-latka szybko trafiła pod opiekę specjalistów. Wczoraj (15.06.18) rodzice dziecka podziękowali za to policjantom.

Do zdarzenia doszło w miniony poniedziałek (11.06.2018) około godziny 17.00 w miejscowości Prądocin. Dzielnicowi z bydgoskich Wyżyn – asp. Karol Kęska, mł. asp. Adam Boniewicz i mł. asp. Tomasz Gołębiewski- pełnili służbę w rejonie gminy Nowa Wieś Wielka kiedy zostali poproszeni, przez zdenerwowanych rodziców dziecka, o pomoc. Okazało się, że ich 4-letnia córka straciła przytomność i ze względu na pogarszający się jej stan muszą pilnie dotrzeć do Szpitala im. Jurasza w Bydgoszczy.

Policjanci natychmiast powiadomili o tej sytuacji swojego dyżurnego, a następnie na sygnałach świetlnych i dźwiękowych bezpiecznie eskortowali małżeństwo wraz z dzieckiem do wspomnianego szpitala. Dzięki temu dziewczynka szybko trafiła pod opiekę lekarzy.

Wczoraj (15.06.18) wzruszeni i wdzięczni za pomoc rodzice wraz z córką przyjechali do komisariatu na Wyżynach, by osobiście podziękować policjantom za okazaną pomoc i szybką reakcję.


Powiązane treści