[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Z IV ligi przeniósł się na zaplecze Ekstraklasy. Teraz znów zmienił klub

Dodano: 24.08.2022 | 06:48

Na zdjęciu: Sebastian Szabłowski w poprzednim sezonie był zawodnikiem IV-ligowej Wdy Świecie.

Fot. Archiwum

Występujący w minionym sezonie w czwartoligowej Wdzie Świecie bramkarz Sebastian Szabłowski ponownie zmienił barwy klubowe.

Szabłowski został już w PZPN zarejestrowany jako zawodnik występującego w grupie II piłkarskiej III ligi Sokoła Kleczew. Przypomnijmy, że przed rozpoczęciem tego sezonu bramkarz przeszedł z Wdy do I-ligowej Chojniczanki Chojnice, ale w jej barwach nie rozegrał żadnego spotkania na zapleczu PKO BP Ekstraklasy.

Informację o przejściu 18-letniego bramkarza do III-ligowego Sokoła oficjalnie we wtorkowe (23 sierpnia) popołudnie potwierdził klub z Chojnic, który jednocześnie doprecyzował, że wypożyczenie Szabłowskiego do klubu z Kleczewa obowiązywać będzie do 31 grudnia 2022 roku.

Sokół jest na ósmym miejscu po czterech kolejkach rozgrywek grupy II III ligi. W miniony weekend, drużyna z Wielkopolski bezbramkowo zremisowała w Grudziądzu z prowadzącą w tabeli Olimpią.

Z IV ligi przeniósł się na zaplecze Ekstraklasy. Teraz znów zmienił klub
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments