Bydgoszcz
1C
79% wilgotność
Wiatr: 2km/h SW
H 2 • L 0
4C
Pon
6C
Wt
2C
Sr
4C
Czw
5C
Pt
Przed świętami nie stój w korku! Śledź na bieżąco nasz serwis TRAFFIC na portalu MetropoliaBydgoska.PL oraz na Facebooku i Twitterze.
Metropolia BydgoskaNA SYGNALEZ Jeziora Wiecanowskiego wyłowiono dwa ciała. Prawdopodobnie doszło do morderstwa
policja
05.08.2016 | 10:44

Z Jeziora Wiecanowskiego wyłowiono dwa ciała. Prawdopodobnie doszło do morderstwa

Kobiety zaginęły w środę.

Na zdjęciu: Policjanci znaleźli ciała w nocy z czwartku na piątek.

Fot. archiwum

Do makabrycznego odkrycia doszło w powiecie mogileńskim. W nocy z czwartku na piątek z jeziora wyłowiono ciała dwóch kobiet.

W nocy ze środy na czwartek policjanci ze Żnina otrzymali zgłoszenie zaginięcia córki od ojca 15-letniej mieszkanki Barcina. W sprawę włączyli się funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego KWP w Bydgoszczy oraz CBŚP. Ustalili oni, że dziewczyna wraz z 23-latką były widziane ostatni raz, gdy wsiadały do samochodu 21-letniego Marcina K. Następnie mężczyzna, wraz z 20-letnim Zachariaszem Z., mieli żądać od ojca młodszej z kobiet okupu w wysokości 10 tys. zł. W czwartek mężczyźni zostali zatrzymani wraz z 17-letnią kobietą.

Według informacji rmf24.pl, Marcin K. miał przyznać się do morderstwa i wskazać miejsce ukrycia ciał. W nocy z czwartku na piątek policjanci znaleźli ciała dwóch zaginionych w Jeziorze Wiecanowskim w miejscowości Chałupska w powiecie mogileńskim. Ciała trafiły już do zakładu medycyny sądowej.


Powiązane treści