Bydgoszcz
-9C
67% wilgotność
Wiatr: 3km/h SSE
H -8 • L -9
2C
Wt
2C
Sr
2C
Czw
3C
Pt
1C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleZ marihuaną wybrali się… przed okno policjantów
POLICJA BB
25.01.2020 | 18:59

Z marihuaną wybrali się… przed okno policjantów

Na zdjęciu: Podejrzane zachowanie mężczyzn nie umnkęło uwadze policjantów.

Fot. Błażej Bembnista

Dwóch mężczyzn z suszem roślinnym zostało zatrzymanych przez policjantów z Osowej Góry. Sytuacja była o tyle kuriozalna, że funkcjonariusze zauważyli ich przez okno w trakcie odprawy.

Niecodzienny przebieg miała wtorkowa odprawa dzielnicowych z Osowej Góry. W jej trakcie uwagę funkcjonariuszy zwrócili dwaj mężczyźni rozmawiający w pobliskim lesie, których policjanci zauważyli przez okno budynku. – Zarówno miejsce, jak i zachowanie mężczyzn było podejrzane. Policjanci natychmiast poszli na zaplecze budynku i ich wylegitymowali – relacjonuje podkom. Lidia Kowalska z KWP w Bydgoszczy.

Powód spotkania 25-letniego bydgoszczanina i 22-letniego mieszkańca powiatu sępoleńskiego szybko wyszedł na jaw. Obaj mieli przy sobie susz roślinny. – Wszystkie zabezpieczone substancje zostały zbadane w policyjnym laboratorium kryminalistycznym. Przeprowadzona analiza potwierdziła, że jest to marihuana – mówi podkom. Kowalska.

Obaj mężczyźni zostali zatrzymani i usłyszeli zarzuty dotyczące posiadania środków odurzających. Za tego typu przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści