Bydgoszcz
11C
Niebo głównie zachmurzone
76% wilgotność
Wiatr: 5km/h SW
H 12 • L 11
15C
Pt
14C
Sob
11C
Nd
12C
Pon
12C
Wt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportZ najgorszym miejscem, ale za to z najlepszymi kibicami Artego żegna sezon [ZDJĘCIA]
DSCF2506 (Copy)
25.04.2017 | 20:50

Z najgorszym miejscem, ale za to z najlepszymi kibicami Artego żegna sezon [ZDJĘCIA]

Zespół Artego Bydgoszcz zaprosił wszystkich kibiców na spotkanie kończące sezon 2016/17.

Na zdjęciu: Spotkanie z kibicami wieńczące sezon.

Fot. Stanisław Gazda

Spotkanie odbyło się 25.04.2017 (wtorek) o godzinie 19:00 w hali Artego Arena. Klub Sportowy „Basket 25” przygotował dla wszystkich kibiców poczęstunek.

Z żalem straconego brązowego medalu z drużyną CCC Polkowice, ale z nadziejami na lepszy przyszły sezon żegnali się kibice z zawodniczkami Artego Bydgoszcz.

Właściciel firmy Polwell- Waldemar Kotecki:

Na pewno każda z dziewczyn i w ogóle cały zespół chciał zdobyć w tym roku medal. Dziewczyny walczyły do ostatniego gwizdka jak potrafiły, co widać było na meczach. Zajęliśmy najgorsze z możliwych miejsc, ale od tego miejsca łatwiej się odbić w górę i o to będziemy się starać w przyszłym sezonie. Dziękuję za walkę, za trudy, a kibicom za wspaniały doping. Dzięki wam ta hala nie jest żadną halą rozgrzewkową, jak się o niej zwykło mówić, ale halą gorącą od wspaniałego dopingu! Jesteście najlepszymi w kraju! Za to bardzo serdecznie chciałem wam podziękować. Chciałbym wam, jako pierwszym powiedzieć, że usilnie pracujemy nad tym, żeby w przyszłym sezonie Artego grało w rozgrywkach europejskich.

I trener Artego Bydgoszcz-Tomasz Herkt:

Kibicom dziękuję za wspaniały doping, nawet wtedy, gdy czasami drużynie nie idzie. Ten sezon kończymy z pewnym niedosytem, ale kibice pokazują, że są z zespołem na dobre i na złe i zawsze szczelnie wypełniają halę. Jesteście wielcy także tym, i ja jestem z was dumny, że potraficie podczas prezentacji drużyny przeciwnej klaskać. Tak powinien zachowywać się prawdziwy kibic!

 


Powiązane treści