Bydgoszcz
-5C
Niebo częściowo zachmurzone
93% wilgotność
Wiatr: 3km/h NW
H -4 • L -7
-13C
Nd
-13C
Pon
1C
Wt
2C
Sr
2C
Czw
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleZ narkotykami do pracy. I pod ich wpływem
IMG_20170505_133207
08.05.2017 | 14:48

Z narkotykami do pracy. I pod ich wpływem

Mężczyzna został zatrzymany przez funkcjonariuszy.

Na zdjęciu: Mężczyzna został dowieziony do komisariatu na bydgoskim Śródmieściu.

Fot. mat. pras. KWP w Bydgoszczy

Amfetaminę i tabletki ekstazy zabrał ze sobą do pracy pewien 25-latek. Dowiedzieli się o tym bydgoscy policjanci i zatrzymali mężczyznę. Odpowie on nie tylko za posiadanie narkotyków. 

Do zatrzymania 25-latka doszło, gdy wykonywał on prace remontowe. Funkcjonariusze już wcześniej ustalili, że może on posiadać przy sobie zakazane substancje psychoaktywne i postanowili działać. Mężczyzna został zatrzymany przy ulicy Racławickiej.

Policjanci znaleźli przy nim narkotyki. – Jak się okazało, mężczyzna posiadał przy sobie „działkę” amfetaminy. Co więcej, próbował też pozbyć się sakiewki, w której miał kilka woreczków z amfetaminą oraz 40 sztuk tabletek ekstazy. Mężczyzna został dowieziony do komisariatu na bydgoskim Śródmieściu. Badanie narkotesterem wykazało, że znajduje się pod wpływem amfetaminy – informuje podkom. Przemysław Słomski z zespołu prasowego KWP w Bydgoszczy.

Śledczy na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili mu zarzut posiadania zakazanych substancji psychoaktywnych. Ponadto, odpowie też za podejmowanie pracy pod wpływem narkotyków. Teraz za swoje postępowanie będzie odpowiadać przed sądem.


Powiązane treści