Bydgoszcz
15C
Opady
72% wilgotność
Wiatr: 4km/h S
H 16 • L 14
13C
Pt
14C
Sob
15C
Nd
16C
Pon
12C
Wt
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleWypadek przed fordońskim komisariatem! Osobówka zderzyła się z samochodem dostawczym [AKTUALIZACJA]
zderzenie_wyzwolenia_komisariat_bydgoszcz_fordon_nadeslane
19.05.2019 | 12:53

Wypadek przed fordońskim komisariatem! Osobówka zderzyła się z samochodem dostawczym [AKTUALIZACJA]

Zgłoszenie o zdarzeniu dotarło do bydgoskich służb ratunkowych w niedzielne wczesne popołudnie.

Na zdjęciu: Na miejscu pracują już ratownicy medyczni, policja, a także strażacy.

Fot. Krzysztof Spinek / nadesłane

Samochód osobowy marki Chevrolet oraz dostawczy fiat wzięły udział w zderzeniu, do którego doszło wczesnym popołudniem na ulicy Wyzwolenia w sąsiedztwie stacji kontroli pojazdów oraz komisariatu policji Bydgoszcz-Fordon.

Jak dowiedzieliśmy się od dyżurnego z Komendy Miejskiej PSP w Bydgoszczy, zgłoszenie do Centrum Powiadamiania Ratunkowego wpłynęło tuż przed godziną 12:30. Na miejsce wysłane zostały wszystkie służby ratunkowe. Bezpośrednio po zdarzeniu trzej uczestnicy zdarzenia zostali przebadani przez ratowników medycznych.

Na miejscu pojawili się również zabezpieczający miejsce zderzenia strażacy oraz policja, która bada jego przyczyny. Możliwe są utrudnienia w ruchu w rejonie pętli autobusowej Osiedle Tatrzańskie – sam odcinek ul. Wyzwolenia na wysokości tamtejszej stacji kontroli pojazdów został w wyniku zderzenia zablokowany.

Jak poinformował Zarząd Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej, z powodu zdarzenia linia autobusowa nr 81 została skierowana objazdem przez ul. Wyzwolenia, Andersa i Bora-Komorowskiego z pomięciem przystanków przy ul. Geodetów.

[AKTUALIZACJA – godz. 13:40]

Spośród trzech osób poruszających się autami, które wzięły udział w zderzeniu, w przypadku jednej podjęto decyzję o przewiezieniu do szpitala na obserwację. Jak poinformowali nas strażacy, w dalszym ciągu w rejonie wypadku występują utrudnienia w ruchu. Oba pojazdy są aktualnie usuwane z drogi.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści