Bydgoszcz
16C
Niebo częściowo zachmurzone
72% wilgotność
Wiatr: 5km/h ENE
H 17 • L 16
17C
Sr
15C
Czw
14C
Pt
15C
Sob
23C
Nd
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleZabezpieczone narkotyki podczas akcji na Wyżynach. Wobec zatrzymanego zastosowano areszt
narkotyki wyżyny
28.02.2020 | 07:13

Zabezpieczone narkotyki podczas akcji na Wyżynach. Wobec zatrzymanego zastosowano areszt

Zatrzymany mężczyzna trafił już do aresztu.

Na zdjęciu: Zabezpieczone narkotyki i pieniądze podczas policyjnej akcji na Wyżynach.

Fot. KWP Bydgoszcz

Policyjna akcja na Wyżynach. Funkcjonariusze zatrzymali mającego związek z przestępczością narkotykową 41-latka, wobec którego już zastosowano tymczasowy areszt.

Do akcji zatrzymania mężczyzny doszło w miniony wtorek (25 lutego). – Wówczas kryminalni pojechali do jego miejsca zamieszkania na osiedlu na Wyżynach – mówi podkom. Lidia Kowalska z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.

41-latek przebywał w swoim mieszkaniu, a policjanci dokonali jego przeszukania. W szafie stojącej w pokoju ujawnili ukryte w niej woreczki, beczkę plastikową oraz inne opakowania z zawartością suszu roślinnego oraz zbrylonej substancji. – Wstępne przeprowadzone badanie wykazało, że jest to 460 g marihuany i 67 g haszyszu – dodaje podkom. Kowalska. Ponadto, kryminalni znaleźli jeszcze wagę elektroniczną, woreczki foliowe i znaczną ilość gotówki. Śledczy informują, że te przedmioty również są dowodami w sprawie.

Zatrzymany 41-latek usłyszał podczas przesłuchania zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających, za co grozić może mu kara nawet do dziesięciu lat pozbawienia wolności. Prokurator wystąpił do sądu z wnioskiem o zastosowanie wobec zatrzymanego mężczyzny tymczasowego aresztowania. Sąd Rejonowy do tego wniosku się przychylił i podczas posiedzenia aresztowego podjął decyzję o areszcie dla 41-latka na najbliższe dwa miesiące.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści