Bydgoszcz
2C
Niebo głównie zachmurzone
75% wilgotność
Wiatr: 8km/h W
H 3 • L 1
1C
Pt
1C
Sob
0C
Nd
-2C
Pon
-4C
Wt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleZabrał plecak z Wyspy Młyńskiej i wybrał się na zakupy z nie swoją kartą. Teraz poszukuje go policja [ZDJĘCIA, WIDEO]
17.06.2021 | 09:21

Zabrał plecak z Wyspy Młyńskiej i wybrał się na zakupy z nie swoją kartą. Teraz poszukuje go policja [ZDJĘCIA, WIDEO]

Na zdjęciu: Wizerunek poszukiwanego mężczyzny podejrzewanego o przywłaszczenie plecaka oraz dokonanie transakcji płatniczych cudzą kartą udostępnili w środę, 16 czerwca policjanci.

Fot. KWP Bydgoszcz

Bydgoscy policjanci poszukują mężczyzny, który przywłaszczył sobie pozostawiony na Wyspie Młyńskiej plecak, a znajdującą się w nim kartą płatniczą dokonał kilku transakcji w jednym ze sklepów. – Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę, proszeni są o kontakt – apelują mundurowi, którzy udostępnili wizerunek poszukiwanego.

Od zdarzenia minęły już ponad trzy miesiące, ale dopiero teraz funkcjonariusze zdecydowali się upublicznić nagrania przedstawiające mężczyznę. – 7 marca w godzinach 1:00-3:00 w nocy poszukiwany przywłaszczył sobie plecak pozostawiony na ławce w parku znajdującym się naprzeciw Młynów Rothera. Znajdował się w nim portfel z kartą, którą dokonał kilku płatności – opisuje podkom. Lidia Kowalska z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.

Wizerunek sprawcy udało się zarejestrować monitoringowi sklepu, gdzie ten dokonał zakupów z użyciem cudzej karty. Na nagraniu, które przekazali policjanci, widać mężczyznę w wieku około 30-40 lat. W momencie zdarzenia miał on krótkie, czarne włosy, był ubrany w czarną zimową kurtkę, jasne spodnie i beżowe buty.

Wszystkie osoby, które posiadają informacje w tej sprawie, mogą je przekazywać osobiście w prowadzącym dochodzenie komisariacie Bydgoszcz-Szwederowo przy ulicy Toruńskiej, a także telefonicznie – pod numerami: 47 751-53-26 lub (całodobowo) 47 751-52-69 oraz 112.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści