Bydgoszcz
0C
Lekkie opady śniegu
79% wilgotność
Wiatr: 6km/h SSW
H 0 • L -1
1C
Nd
-1C
Pon
-4C
Wt
-5C
Sr
-5C
Czw
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczMiastoZabytkowy Ikarus znów wyrusza promować Bydgoszcz. Tym razem do Łodzi
zabytkowy ikarus bydgoszcz
20.08.2020 | 09:53

Zabytkowy Ikarus znów wyrusza promować Bydgoszcz. Tym razem do Łodzi

Na zdjęciu: Tym właśnie Ikarusem członkowie Stowarzyszenia na rzecz rozwoju transportu publicznego w Bydgoszczy pojadą do Łodzi, gdzie ponownie będą promować Bydgoszcz.

Fot. Stowarzyszenie na rzecz rozwoju transportu publicznego w Bydgoszczy

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Transportu Publicznego ponownie będzie promować Bydgoszcz za pośrednictwem zabytkowego Ikarusa. Po niedawnym wyjeździe do Szczecina, tym razem autobus uda się do Łodzi.

To kolejna odsłona realizowanego przez Stowarzyszenie i współfinansowanego przez miasto Bydgoszcz projekt w ramach konkursu „Bydgoszcz zaprasza”. W jego ramach zabytkowy autobus Ikarus 280 w lipcu odwiedził Szczecin – a w ten weekend (21-23 sierpnia) w nowatorski sposób będzie promował Bydgoszcz w Łodzi.


CZYTAJ WIĘCEJ: Zabytkowy Ikarus pojedzie do Szczecina i będzie promował Bydgoszcz


W ramach pobytu w Łodzi, Ikarus stanie na terenie galerii Manufaktura. W jego wnętrzu odbędzie się wystawa, której tematyką będą atrakcje turystyczne i historia Bydgoszczy. Pokazy odbędą się w piątek (od 14:00 do 18:00) oraz w sobotę i niedzielę (od 10:00 do 14:00).

Ruszamy o godzinie 5:30 w piątek. Powrót z Łodzi planowany jest w niedzielę, około godziny 23:00. W wyjeździe bierze udział 10 osób ze stowarzyszenia. Poza wystawą, w Łodzi planowany jest także przejazd dla tamtejszych miłośników komunikacji publicznej – zdradza szczegóły wyjazdu prezes Stowarzyszenia na rzecz Rozwoju Transportu Publicznego Patryk Gulcz.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści