Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Zachciało mu się ptasiego mleczka. Policja złapała złodzieja słodyczy

Dodano: 19.02.2022 | 17:21

Na zdjęciu: Policja/zdj. ilustracyjne

Fot. Szymon Fiałkowski/zdj. ilustracyjne

Policjanci z Inowrocławia zatrzymali złodzieja, który ukradł 12 opakowań ptasiego mleczka. W ujęciu amatora słodyczy pomógł jeden z mieszkańców.

W piątek (18 lutego) dyżurny inowrocławskiej policji został powiadomiony o kradzieży w sklepie przy ul. Konopnickiej. Łupem złodzieja padło… dwanaście pudełek ptasiego mleczka. – Ze zgłoszenia wynikało, że sprawca po kradzieży biegł przez Osiedle Nowe. Policjanci natychmiast pojechali w ten rejon. Tam do radiowozu podszedł jeden z mieszkańców, który wskazał im idącego ulicą mężczyznę. Miał on mieć związek z kradzieżą – relacjonuje asp. szt. Izabella Drobniecka, oficer prasowa inowrocławskiej komendy.

Patrol zatrzymał wskazanego mężczyznę i sprawdził zawartość posiadanego przez niego plecaka. W środku znajdowało się skradzione ptasie mleczko. – 30-letni sprawca kradzieży został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 zł. Skradziony towar został odzyskany – dodaje asp. szt. Drobniecka. I dodaje, że na uwagę zasługuje obywatelska postawa mężczyzny, który pragnie pozostać anonimowy. – Jego czujność może być przykładem dla wszystkich – mówi policjantka.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Droga ekspresowa S10 znowu przyciągnęła wielu chętnych. Tym razem na planowany dopiero odcinek

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments