Bydgoszcz
-3C
Lekkie opady śniegu
86% wilgotność
Wiatr: 3km/h E
H -3 • L -3
-3C
Sob
-13C
Nd
-13C
Pon
0C
Wt
1C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaPowiat BydgoskiNa sygnaleZaginął 16-latek! Policja z Białych Błot prowadzi jego poszukiwania [AKTUALIZACJA]
policja bydgoszcz nowe radiowozy KWP BYDGOSZCZ (3)
22.03.2020 | 23:02

Zaginął 16-latek! Policja z Białych Błot prowadzi jego poszukiwania [AKTUALIZACJA]

Na zdjęciu: Wizerunek zaginionego 16-latka.

Fot. mat. BCZK

Policjanci z komisariatu w Białych Błotach prowadzą poszukiwania 16-letniego chłopaka, który w piątek (20 marca) wyszedł z domu.

Jak informują służby, zaginiony mieszka on na terenie gminy Białe Błota i miał w miniony piątek wyjść z domu na spacer do domu. – Zabrał ze sobą bilet miesięczny na komunikację publiczną w Bydgoszczy, gdzie na co dzień się uczy i prawdopodobnie tam się udał – dowiadujemy się od służb.

16-latek ma 170 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma oczy koloru niebieskiego, włosy blond proste, uszy normalne i nie posiada znaków szczególnych. W chwili zaginięcia, był on ubrany w szare spodnie dresowe, bluzę sportową bdb, buty „trapert” za kostkę koloru brązowego, kurtkę zimową koloru czarnego z białymi wstawkami z kapturem i wełniane rękawiczki koloru czarnego.

Osoby, które znają miejsce pobytu zaginionego są proszone o kontakt z dyżurnym komisariatu policji w Białych Błotach pod nr telefonu 52 525 59 10 lub alarmowymi numerami 997/112.

[AKTUALIZACJA]
g. 7:55 Jak się dowiedzieliśmy, 16-latek został odnaleziony.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści