Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
1

Zaginął 16-letni Jordan. Tydzień temu wyszedł z domu na Szubińskiej

Dodano: 10.12.2021 | 10:03

Na zdjęciu: Wizerunek poszukiwanego Jordana.

Fot. KWP Bydgoszcz

Policjanci ze Szwederowa prowadzą poszukiwania 16-latka, który 3 grudnia wyszedł z domu i do chwili obecnej do niego nie powrócił, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną. 

Zaginiony to 16-letni Jordan mieszkający w Bydgoszczy. Nastolatek w piątek, 3 grudnia wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. Zaginiony ma około 174 cm wzrostu, szczupłą budowę, włosy czarne, krótkie, oczy brązowe. W dniu zaginięcia ubrany był w czarne spodnie dresowe z szarym paskiem, czarne sportowe buty, czarną kurtkę z czerwonymi wstawkami Pitbull, przez ramię zawieszona czarna torebka z napisem Adidas.

Ktokolwiek zna jego miejsce pobytu, bądź jest w posiadaniu jakichkolwiek informacji mogących mieć związek z tą sprawą proszony jest o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Bydgoszcz-Szwederowo przy ul. Toruńskiej 19 lub telefoniczny z dyżurnym komisariatu pod nr tel. 47 751 52 69 albo na numer alarmowy Policji 112, powołując się przy tym na znak sprawy: L. dz. II Kr 4572/21.

[AKTUALIZACJA – 17 grudnia]

Policja poinformowała, że nastolatek został odnaleziony.

0 0 votes
Article Rating
Zaginął 16-letni Jordan. Tydzień temu wyszedł z domu na Szubińskiej
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments