Bydgoszcz
1C
79% wilgotność
Wiatr: 2km/h SW
H 2 • L 0
4C
Pon
6C
Wt
2C
Sr
4C
Czw
5C
Pt
Przed świętami nie stój w korku! Śledź na bieżąco nasz serwis TRAFFIC na portalu MetropoliaBydgoska.PL oraz na Facebooku i Twitterze.
Metropolia BydgoskaNakłoNa sygnaleZaginął 6-letni chłopiec. Poszukiwania trwały godzinę
policja kogut
03.08.2017 | 14:39

Zaginął 6-letni chłopiec. Poszukiwania trwały godzinę

6-latka znaleziono w oddalonej o trzy kilometry miejscowości Stalówka.

Na zdjęciu: Poszukiwania chłopca trwały niecałą godzinę.

Fot. Archiwum

W środę około południa do szubińskiego komisariatu wpłynęło zgłoszenie o zaginięciu młodego chłopca. Po niecałej godzinie poszukiwań policjanci z Nakła odnaleźli 6-latka.

Chłopiec wraz z mamą i młodszym bratem przyszli do jednej z kcyńskich przychodni. Po kilku minutach pobytu dziecko poszło na parking do samochodu, w którym siedziała jego babcia. Wszystko działo się za zgodą matki. Po około 25 minutach kobieta wróciła do auta. Okazało się, że chłopiec w ogóle tam nie dotarł. Zrozpaczona matka poinformowała lekarkę, która zadzwoniła na numer alarmowy z prośbą o pomoc.

Dyżurny skierował wszystkie patrole do poszukiwań dziecka. Po niespełna godzinie w okolicach miejscowości Stalówka (oddalonej ok. 3 km od przychodni) mundurowi z drogówki zauważyli chłopca, który rysopisem odpowiadał zaginionemu 6-latkowi. Szybko potwierdziło się, że odnalezione przez policjantów dziecko to zaginiony. Chłopiec został bezpiecznie przekazany pod opiekę matki.


Powiązane treści