[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
1

Zaginął mieszkaniec osiedla Leśnego. Trwają poszukiwania [AKTUALIZACJA]

Dodano: 16.02.2021 | 21:12

Na zdjęciu: Poszukiwania zostały zakończone.

Fot. archiwum

Bydgoskie Centrum Zarządzania Kryzysowego poinformowało o akcji poszukiwawczej mieszkańca osiedla Leśnego.

Z komunikatu przekazanego przez BCZK wynika, że 32-letni bydgoszczanin wyszedł z domu przy ulicy Leśnej w poniedziałek, 15 lutego około godziny 13:00. Od tego momentu nie wrócił do mieszkania ani nie nawiązał kontaktu z rodziną. Bliscy zgłosili zaginięcie.

Rysopis poszukiwanego mężczyzny: wzrost 165 centymetrów, szczupła budowa ciała, ważne – na zdjęciu posiada zarost, ale w momencie zaginięcia go nie miał, włosy krótkie koloru ciemny brąz, oczy zielono-piwne. Cechy charakterystyczne – ubytek w górnej szczęce – brak czwórki oraz duża blizna po operacji wyrostka.

W momencie zaginięcia ubrany był w czarną bluzę polarową z napisem Expert w kolorze biało-pomarańczowym, zielone bojówki oraz niebieskie buty sportowe marki Reebok do kostek. 32-latek miał przy sobie telefon oraz portfel.

Osoby, które mogą wskazać miejsce pobytu zaginionego, proszone są o kontakt z komisariatem Bydgoszcz-Śródmieście. Można to zrobić osobiście lub pod numerami telefonów: 47 751-11-60 lub 112.

Aktualizacja: Poszukiwania zostały zakończone.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments