Bydgoszcz
1C
87% wilgotność
Wiatr: 4km/h S
H 2 • L 0
4C
Sr
3C
Czw
8C
Pt
10C
Sob
8C
Nd
Przed świętami nie stój w korku! Śledź na bieżąco nasz serwis TRAFFIC na portalu MetropoliaBydgoska.PL oraz na Facebooku i Twitterze.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIZaginęła 15-latka. Policja prosi o pomoc
Martyna Lewicz
18.09.2017 | 13:05

Zaginęła 15-latka. Policja prosi o pomoc

Dziewczyna prawdopodobnie wyszła z domu w nocy.

Na zdjęciu: Zdjęcie poszukiwanej dziewczyny

Fot. mat. pras. KPP w Żninie

Komenda Powiatowa Policji w Żninie prowadzi poszukiwania 15-letniej Martyny Lewicz, która w niedzielę opuściła miejsce zamieszkania i do chwili obecnej do niego nie powróciła, a miejsce jej pobytu pozostaje nieznane.

Z ustaleń policji wynika, że dziewczyna wyszła z domu pomiędzy północą a godziną 10.30. Nastolatka ma 164 cm wzrostu, waży około 65 kg i jest średniej budowy ciała. Jej twarz jest okrągła, oczy niebieskie, a proste włosy sięgają do ramion i są w odcieniu ciemnego blondu. W chwili zaginięcia dziewczyna była ubrana w niebieskie dżinsy z przetartymi kolanami, białą bluzę z kapturem, kurtkę typu „bomber” dwustronną koloru czarnego lub różowego i czarne buty sportowe. Ponadto nastolatka posiada przy sobie niebieski plecak z haftem kwiatka oraz tzw. nerkę w kolorze niebieskim.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej proszę kierować do KPP w Żninie pod numerem telefonu 52 30-33-200 – dyżurny lub powiadomić najbliższą jednostkę Policji pod numerem alarmowym 997, 112.


Powiązane treści