Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Zajęcia z mistrzami w weekend w Sisu Arenie. Siatkarski związek przedłużył umowę ze sponsorem

Dodano: 28.10.2022 | 12:40

Na zdjęciu: Umowę podpisali wiceprezes Banku Spółdzielczego Marek Musiał oraz prezes Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Siatkowej Ryszard Ciężki oraz członek zarządu Waldemar Sagan.

Fot.

Jutrzejszy (29 października) mecz Only.bio Pałacu Bydgoszcz z Roleski Grupą Azoty PWSZ Tarnów w Immobile Łuczniczce będzie oficjalnym rozpoczęciem sezonu 2022/2023 w Tauron Lidze. Tymczasem Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Siatkowej przedłużył umowę sponsorską z Bankiem Spółdzielczym w Koronowie.

Podczas konferencji prasowej, która odbyła się w sali konferencyjnej hali Immobile Łuczniczka w Bydgoszczy, umowę o dalszej współpracy na linii KPZPS i Bank Spółdzielczy podpisali prezes związku Ryszard Ciężki i członek zarządu Waldemar Sagan oraz wiceprezes Banku Spółdzielczego Marek Musiał. To już dwunasty rok współpracy na linii związek siatkarski – bank.

Weekend upłynie pod znakiem pierwszego w sezonie 2022/2023 Tauron Ligi meczu siatkarek Only.bio Pałacu. Drużyna prowadzona przez Mirosława Zawieracza podejmie we własnej hali beniaminka rozgrywek, Roleski Grupę Azoty PWSZ Tarnów (19:00, hala Immobile Łuczniczka).

Siatkówka Łączy Pokolenia

Jeszcze przed rozpoczęciem pojedynku, w hali Sisu Arena odbędzie się wydarzenie „Siatkówka łączy pokolenia”. – Ma za zadanie kształtować pozytywne emocje w rodzinie, zachęcać do aktywności fizycznej, wskazywać, jak można wspólnie spędzać wolny czas, promować zdrowy styl życia i dyscyplinę, jaką jest siatkówka – informuje KPZPS.

Zajęcia rozpoczną się od godziny 15:00 i potrwają do 18:30. Wśród gości wydarzenia będą m.in. Agnieszka Malinowska, Agnieszka Kosmatka, Wojciech Jurkiewicz czy Piotr Gabrych. W sali konferencyjnej Immobile Łuczniczki od 17:00 zaplanowano także spotkanie rodziny siatkarskiej, na które przyjedzie Włodzimierz Sadalski.

Później w sąsiedniej hali odbędzie się mecz siatkarek Pałacu z beniaminkiem z Tarnowa. Później bydgoszczanki dwukrotnie zagrają z Developresem Rzeszów. W środę (3 listopada) na Podkarpaciu te dwie drużyny rozegrają starcie w Pucharze Polski, a trzy dni później powalczą o ligowe punkty w Immobile Łuczniczce (6.11., 19:00). – To jest całkiem nowy zespół, myślę, że na pewno będziemy walczyły do ostatniej piłki – zapowiada kapitan zespołu, rozgrywająca Magdalena Mazurek.

0 0 votes
Article Rating
Szymon Fiałkowski
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments