Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Zajmij w Multikinie najlepsze miejsce na premierze filmu „Diuna: Część druga”!

Dodano: 19.02.2024 | 09:31

Na zdjęciu: Nagradzany twórca Denis Villeneuve już 29 lutego przedstawi dalszy ciąg sagi o Diunie w filmie „Diuna: Część druga”.

Fot. nadesłane

Multikino rozpoczęło przedsprzedaż biletów na jedną z najbardziej wyczekiwanych premier 2024 roku – „Diuna: Część druga”. Produkcja wejdzie do kin już 29 lutego! Bilety są dostępne w kasach kin sieci Multikino, na www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

Już tylko 10 dni dzieli widzów od jednej z największych premier pierwszego kwartału i całego 2024 roku. Nagradzany twórca Denis Villeneuve już 29 lutego przedstawi dalszy ciąg sagi o Diunie w filmie „Diuna: Część druga”. Jest to następna odsłona serii na podstawie słynnej powieści Franka Herberta. Film ukaże imponującą podróż Paula Atrydy, który zawiera sojusz z Chani i Fremenami. Jednocześnie wkracza na wojenną ścieżkę, pałając żądzą zemsty na spiskowcach, którzy doprowadzili do upadku jego rodziny. Stając przed wyborem między miłością życia a losem znanego wszechświata, Paul pragnie zapobiec tragicznej przyszłości, którą tylko on potrafi przewidzieć.

„Diuna: Część druga” powraca z dotychczasowymi i nowymi gwiazdami, wśród których znaleźli się między innymi nominowany do Oscara Timothée Chalamet, Zendaya, Rebecca Ferguson, nominowany do Oscara Josh Brolin, nominowany do Oscara Austin Butler, nominowana do Oscara Florence Pugh, nagrodzony Oscarem Christopher Walken, Stephen McKinley Henderson, Léa Seydoux i laureat Oscara Javier Bardem.

Multikino uruchomiło przedsprzedaż biletów na pokazy premierowe 29 lutego oraz 1, 2 i 3 marca.  Bilety można nabywać w kasie każdego kina sieci, przez https://multikino.pl/filmy/diuna-czesc-druga oraz aplikację.