Bydgoszcz
3C
Niebo głównie zachmurzone
76% wilgotność
Wiatr: 9km/h WSW
H 3 • L 2
1C
Pt
1C
Sob
0C
Nd
-2C
Pon
-2C
Wt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczKomunikacjaZakazy zatrzymywania się i zamknięte ulice. Będą zmiany w organizacji ruchu na Święto Niepodległości
09.11.2017 | 12:46

Zakazy zatrzymywania się i zamknięte ulice. Będą zmiany w organizacji ruchu na Święto Niepodległości

Zmiany w organizacji ruchu w centrum miasta.

Na zdjęciu: ZDMiKP zaplanował zmiany w centrum miasta.

Fot. Pit1233/archiwum

W sobotę będziemy świętować 99. rocznicę odzyskania niepodległości. W związku z wydarzeniami zaplanowanymi z tej okazji Zarząd Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej wprowadzi zmiany w organizacji ruchu.

Zmiany w organizacji ruchu zostaną wprowadzone na placu Wolności, ul. Gimnazjalnej, Piotra Skargi, Konarskiego, Gdańskiej, Kamiennej, Sułkowskiego, Chodkiewicza, 20 Stycznia, Paderewskiego, Staszica, Kołłątaja i Libelta. Na potrzeby obu wydarzeń zostanie wprowadzony całkowity zakaz zatrzymywaniu się na ul. 20 Stycznia przed filharmonią (od 9 listopada od godz. 17) i na placu Wolności oraz ul. Gimnazjalnej (od 10 listopada od godz. 17).

Plac Wolności, Gimnazjalna i Skargi zostaną zamknięte dla ruchu kołowego 11 listopada o godz. 8. Dlatego też dojazd do ul. Gdańskiej przez Gimnazjalną i plac Wolności oraz Konarskiego, Skargi, Gimnazjalną i plac Wolności będzie niemożliwy. Na pozostałych ulicach ruch drogowy będzie wstrzymywany wyłącznie na czas trwania biegu, począwszy od 14:45. Po przebiegnięciu ostatniego z biegaczy służby porządkowe organizatora zawodów wraz z policją będą przywracały porządek na drogach. Końca utrudnień należy spodziewać się około godz. 18.


Powiązane treści