Bydgoszcz
6C
Niebo głównie zachmurzone
81% wilgotność
Wiatr: 6km/h SE
H 7 • L 6
2C
Sob
2C
Nd
4C
Pon
6C
Wt
6C
Sr
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaZakróluje salsa!
El Sol Salsa Festival-plakat_1200x800
12.11.2015 | 09:30

Zakróluje salsa!

Tylko na jeden dzień zagości w Bydgoszczy El Sol Salsa Festival

Na zdjęciu: Karaibskie słońce, latynoskie rytmy...Nie potrzeba wysilać wyobraźni. Wszystko to podczas koncertu Hectora del Rio Torres oraz zespołu Nando del Rio.

Fot. Materiały organizatora

13 listopada br. w Klubie Kuźnia przy ulicy Gdańskiej 67 w Bydgoszczy o godz. 21.00, rozpocznie się jedna z cyklu imprez w gorących, latynoskich rytmach w ramach festiwalu  El Sol Salsa Festival. To za ich sprawą żar karaibskiego słońca dotrze do Bydgoszczy. Koszt wstępu – 20 zł. Bilety dostępne w Klubie Kuźnia. Ale w dniu imprezy warto odszukać na ulicach Bydgoszczy roztańczonej ekipy salsy i upolować darmową wejściówkę!

El Sol Salsa Festival to najważniejsze wydarzenie europejskiej sceny salsowej, które niezmiennie od jedenastu lat przyciąga tłumy oddanych fanów i entuzjastów tego tańca.

Podczas bydgoskiej imprezy wystąpią – niezwykle charyzmatyczny artysta Hector del Rio Torres oraz pochodzący z Karaibów zespół Nando del Rio. Nie zabraknie animacji tanecznych serwowanych przez profesjonalnych tancerzy. Spontaniczna energia, żywiołowa radość i optymizm, to cechy charakterystyczne tego wydarzenia.

Hector Del Rio Torres – artysta urodzony i wychowany w Hawanie. Dorastał wśród dźwięków afrokubańskich bębnów i gorącej atmosfery bajecznie pięknej wyspy, co wpłynęło na jego twórczość. Tancerz, muzyk i DJ, który sprawi, że każda impreza będzie niezapomniana. Wcielając się w rolę DJ-a Habanero, dynamicznie prowadzi wszystkich w świat gorących latynoskich rytmów!

Natomiast dzięki pozytywnym brzmieniom znanego kubańskiego zespołu Nando del Rio i porywającym pokazom choreograficznym będzie można zasmakować karaibskiej kultury wszystkimi zmysłami.

Hector Del Rio Torres odwiedzi ośrodki studenckie, aby wraz ze swoimi tancerzami zaprosić do żywiołowej zabawy.

 


Powiązane treści