Bydgoszcz
4C
Niebo częściowo zachmurzone
80% wilgotność
Wiatr: 4km/h WNW
H 5 • L 4
2C
Pon
3C
Wt
5C
Sr
1C
Czw
1C
Pt
Przed świętami nie stój w korku! Śledź na bieżąco nasz serwis TRAFFIC na portalu MetropoliaBydgoska.PL oraz na Facebooku i Twitterze.
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleZakrwawiona kobieta leżała na poboczu jednej z głównych ulic Bydgoszczy
Pogotowie_ratunkowe_w_Katowicach
30.11.2016 | 14:59

Zakrwawiona kobieta leżała na poboczu jednej z głównych ulic Bydgoszczy

Zauważyli ją funkcjonariusze straży miejskiej, którzy przystąpili do udzielania pierwszej pomocy pokrzywdzonej.

Na zdjęciu: Karetka pogotowania zabrała ją do szpitala.

Fot. wolny dostęp

We wtorek około godz. 9:15 doszło do wypadku przy ul. Toruńskiej. Samochód potrącił kobietę przechodzącą przez przejście dla pieszych.

Poszkodowaną zauważył patrol straży miejskiej. Zakrwawiona kobieta leżała na poboczu nieopodal budynku przy ul. Toruńskiej 278. Funkcjonariusze natychmiast wezwali karetkę pogotowia i przystąpili do udzielania pierwszej pomocy pokrzywdzonej. Opatrzyli jej rany i okryli kocem termicznym. – Kobieta była przytomna, lecz uskarżała się na ból kolan – informują strażnicy miejscy. Karetka pogotowania zabrała ją do szpitala.

Na miejsce przyjechali również policjanci. Mundurowi zatrzymali prawo jazdy sprawcy wypadku, którym jest kierowca seata ibizy. Mężczyzna był trzeźwy. Z ustaleń policji wynika, że nie ustąpił on pierwszeństwa kobiecie przechodzącej w oznakowanym miejscu. W momencie wypadku sygnalizacja świetlna była wyłączona. Mieszkaniec Solca Kujawskiego odpowie za spowodowanie wypadku.


Powiązane treści