Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Zakupy spożywcze i nie tylko z InPost Fresh

Dodano: 31.01.2024 | 11:14

Na zdjęciu: Bez względu na to, czy potrzebujesz produktów spożywczych, środków czystości, kosmetyków, artykułów dla dzieci czy produktów dla zwierząt, InPost Fresh ma wszystko, co potrzebujesz, aby zadbać o siebie i swoją rodzinę.

Fot. nadesłane

InPost Fresh to wygodna aplikacja, która umożliwia Ci robienie zakupów spożywczych online i nie tylko za pomocą łatwej w obsłudze aplikacji, a następnie dostarcza je prosto do Twojego domu lub wybranego automatu Paczkomat. Bez względu na to, czy potrzebujesz produktów spożywczych, środków czystości, kosmetyków, artykułów dla dzieci czy produktów dla zwierząt, InPost Fresh ma wszystko, co potrzebujesz, aby zadbać o siebie i swoją rodzinę.

Jak kupować z InPost Fresh

 1. Ściągnij aplikację InPost Fresh

Aby zacząć robić zakupy spożywcze online, pobierz dedykowaną aplikację z Google Play dla użytkowników Androida lub z Apple Store dla użytkowników iOS.

 1. Wypełnij swoje dane

Po pobraniu aplikacji, zostaniesz poproszony o podanie swojego kodu pocztowego – to pomoże dostosować ofertę partnerów InPost Fresh do Twojej lokalizacji. Następnie podaj swój numer telefonu, na który zostanie wysłany kod weryfikacyjny, i zaakceptuj regulamin korzystania z aplikacji.

 1. Wybierz swoją opcję zakupów

InPost Fresh oferuje nie tylko wygodę i szybkość zakupów, ale przede wszystkim dostęp do bogatej oferty, która zawiera dziesiątki tysięcy produktów – wszystko dostępne niezależnie od miejsca, w którym mieszkasz! Po wprowadzeniu kodu pocztowego, następnym krokiem jest przejście do zakupów. Możesz wybrać konkretne artykuły od różnych sprzedawców na marketplace lub zrobić zakupy w Carrefourze.

Marketplace

Cenisz sobie szeroki wybór produktów w atrakcyjnych cenach? Z InPost Fresh to możliwe! Teraz możesz znaleźć potrzebny Ci artykuł, porównując oferty różnych sklepów i wybierając tę najkorzystniejszą. Dokonaj zakupów spożywczych online za minimum 50 zł i ciesz się darmową dostawą do automatu Paczkomat!

Utwórz listę zakupów

Wprowadź nazwy wybranych produktów do wyszukiwarki lub zapoznaj się z ofertami sprzedawców w różnych kategoriach:

 • produkty spożywcze;
 • środki czystości;
 • artykuły dla zwierząt;
 • kosmetyki i higiena;
 • produkty dla dzieci;
 • zdrowie;
 • alkohol.

Wybierz opcję dostawy (Paczkomat lub Kurier InPost).

Wybierz metodę płatności i zapłać za zakupy.

Odbierz zamówienie

Zakupy w Carrefour

Jeśli zastanawiasz się, gdzie można robić zakupy spożywcze online z dowozem, to zakup produktów z Carrefoura może być doskonałym wyborem. Ta opcja jest dostępna w takich miastach jak Warszawa, Kraków, Wrocław, Katowice, Łódź, Częstochowa, Olsztyn. Dzięki InPost Fresh, Twoje zakupy zostaną dostarczone prosto pod Twoje drzwi o wybranej przez Ciebie godzinie – często nawet tego samego dnia, w którym złożyłeś zamówienie! Jak zacząć?

 1. W panelu aplikacji wybierz opcję zakupów w Carrefour
 2. Wybierz preferowany dzień i godzinę dostawy
 3. Utwórz listę zakupów

Możesz wyszukać potrzebne produkty, wpisując ich nazwy w wyszukiwarce lub przeglądając poszczególne kategorie produktów (np. warzywa i owoce; nabiał, jajka; mięso, wędliny; środki czystości, chemia; artykuły dla zwierząt i wiele innych).

 1. Wprowadź dane do dostawy

Podaj swoje imię i nazwisko, adres dostawy oraz adres e-mail, aby kontynuować proces zakupów.

 1. Wybierz metodę płatności i opłać swoje zakupy

Możesz opłacić swoje zamówienie za pomocą BLIK-a lub przez przelew online.

 1. Odbierz swoje zakupy od kuriera.