Bydgoszcz
12C
Niebo głównie zachmurzone
76% wilgotność
Wiatr: 3km/h SW
H 12 • L 11
13C
Pt
11C
Sob
11C
Nd
14C
Pon
10C
Wt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaREGIONSportZapisz się na IX Bieg Piastowski
02.02.2016 | 16:01

Zapisz się na IX Bieg Piastowski

Im szybciej to zrobisz, tym zapłacisz mniej.

Na zdjęciu: Biegacze pokonają trasę ponad 21 km.

Fot. wolny dostęp

Tego wydarzenia nie powinien przegapić żaden biegacz z naszej okolicy! 7 maja odbędzie się IX edycja Biegu Piastowskiego.

Impreza organizowana przez Miasto Inowrocław nawiązuje do tradycji Biegów Szlakiem Piastowskim. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza oraz Prezes Polskiego Związku Lekkiej Atletyki.

Uczestnicy przebiegną trasę o długości 21,097 km. Wystartują oni o godz. 10:00 spod Mysiej Wieży w Kruszwicy. Meta półmaratonu znajduje się na Stadionie Miejskim im. Inowrocławskich Olimpijczyków w Inowrocławiu.

Na liście startowej znajduje się już 94 uczestników. Natomiast chęć udziału w imprezie zgłosiło 183 osób, lecz część z nich jeszcze nie dokonała opłaty za start. Udział w biegu obecnie kosztuje 30 zł. Jednak suma ta będzie wzrastać w zależności od terminu, w jakim dokona się opłaty za bieg. Aktualna stawka obowiązuje do końca lutego. Od 1 marca do 11 kwietnia opłata wyniesie 50 zł, od 12 kwietnia do 2 maja będzie to 60 zł. Najwięcej zapłacą osoby, które zgłoszą się tuż przed samym biegiem. Od 3 maja do dnia imprezy opłata wyniesie 100 zł.

Mapę przedstawiającą trasę biegu można zobaczyć na oficjalnej stronie wydarzenia. Tam też zamieszczony jest regulamin imprezy oraz informacja o zapisach.


Podobne wpisy

Powiązane treści