Bydgoszcz
10C
Niebo głównie zachmurzone
93% wilgotność
Wiatr: 4km/h NNE
H 10 • L 10
18C
Sr
17C
Czw
15C
Pt
11C
Sob
18C
Nd
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportZapisz się na Rajd Rowerowy Galerii Pomorskiej. Start już w tę sobotę
DSCF0059_1200x800
22.06.2017 | 11:41

Zapisz się na Rajd Rowerowy Galerii Pomorskiej. Start już w tę sobotę

Sportowej akcji towarzyszyć będzie charytatywny cel.

Na zdjęciu: Uczestnicy wystartują z parkingu obok Galerii Pomorskiej.

Fot. SG / Archiwum

Już w tę sobotę w Bydgoszczy odbędzie się dziewiąta edycja rajdu rowerowego organizowanego przez Galerię Pomorską. Chęć udziału w nim zgłosiło już ponad 1280 osób, a zapisy wciąż trwają!

Zobacz zdjęcia z zeszłorocznej edycji Rajdu Rowerowego Galerii Pomorskiej [KLIK] 

Tradycyjna impreza z okazji rozpoczęcia wakacji w tym roku odbędzie się 24 czerwca. Uczestniczyć w nim mogą zarówno dzieci, jak i dorośli. Rajd rozpocznie się o godzinie 12:00. Uczestnicy wystartują z parkingu Galerii Pomorskiej i poprzez ulicę Fabryczną, Fordońską, Jagiellońską i Gdańską dotrą na polanę Hippiczną w Myślęcinku, gdzie zorganizowany zostanie piknik rodzinny.

Na mecie prócz wielu konkursów, w których do wygrania będą rowery i gadżety rowerowe, dla wszystkich przybyłych dzieci przygotowaliśmy policyjne miasteczko, gdzie maluchy będą uczyły się zasad ruchu drogowego i bezpiecznego poruszania się na rowerze. Miasteczko czynne będzie już od godziny 12:30, aby najmłodsi uczestnicy, którzy nie pojadą z nami całego dystansu, mogli spędzić miło czas czekając na całą kolumnę rowerów – mówi Izabella Knitter, marketing manager Galerii Pomorskiej i dodaje: – Poza piknikiem i konkursami nie zabraknie też muzyki, która towarzyszyć nam będzie całą drogę. Partnerem akcji jest Masa Krytyczna. Imprezie towarzyszy też akcja charytatywna – za każdego uczestnika Rajdu Rowerowego Galeria Pomorska przekaże 2 złote na Bydgoski Zespół Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych HOSTEL.

Zapisy prowadzone są przez następującą stronę internetową: https://b4sportonline.pl/Rajd_Rowerowy_Galeria_Pomorska_2017


Powiązane treści