Bydgoszcz
2C
93% wilgotność
Wiatr: 2km/h ENE
H 2 • L 2
2C
Sob
2C
Nd
1C
Pon
-0C
Wt
5C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleZatrzymanie na targowisku w Bydgoszczy. Pracował tam poszukiwany przestępca
15.11.2021 | 14:29

Zatrzymanie na targowisku w Bydgoszczy. Pracował tam poszukiwany przestępca

Na zdjęciu: 39-letni mężczyzna został zatrzymany.

Fot. KWP Bydgoszcz

Policjanci z Fordonu i Białych Błot zatrzymali bydgoszczanina poszukiwanego listem gończym. Katalog jego przewinień znacznie się wydłuży.

Funkcjonariusze dowiedzieli się, że mężczyzna może przebywać w pracy na terenie targowiska na bydgoskich Wyżynach. 39-latek był poszukiwany do odbycia kary czterech lat pozbawienia wolności za posiadanie znacznej ilości narkotyków. Mężczyzna został zatrzymany w chwili, gdy otwierał pawilon, w którym pracował.

Na tym jednak sprawa się nie kończy. Podczas przeszukania pomieszczenia kryminalni ujawnili zabronione substancje w postaci 115 gramów MDMA. Następnie policjanci pojechali wraz z nim do jego miejsca zamieszkania. Tam znaleźli rower pochodzący z przestępstwa oraz kilka gramów amfetaminy i marihuany – mówi kom. Lidia Kowalska z KWP w Bydgoszczy.

Zabezpieczone środki trafiły do policyjnego laboratorium. 39-letni bydgoszczanin w pierwszej kolejności został zabrany na bydgoską komendę, gdzie wstępne badanie narkotesterem wykazało, że kierował pod wpływem marihuany, a następnie do szpitala, gdzie została mu pobrana krew do badań.

Jeszcze tego samego dnia mężczyzna został przewieziony do aresztu w Bydgoszczy, gdzie spędzi najbliższe 4 lata. – Mimo odbywania kary pozbawienia wolności 39-latek odpowie za posiadanie środków odurzających, złamanie sądowego zakazu dotyczącego prowadzenia pojazdów, prowadzenie pojazdu pod wpływem środka zabronionego, a także paserstwo dotyczące kradzionego roweru o wartości 2 tysięcy złotych – wylicza podkom. Lidia Kowalska.  Za te przestępstwa grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści