Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Bydgoscy policjanci zatrzymali 25-latka z narkotykami. Wpadł przez swojego kolegę

Dodano: 21.12.2021 | 10:07

Na zdjęciu: 25-latek został zatrzymany w mieszkaniu przy ulicy Zamoyskiego.

Fot. KWP Bydgoszcz

25-latek został zatrzymany na bydgoskim Śródmieściu za posiadanie sporej ilości narkotyków. Do jego zatrzymania doprowadziło legitymowanie jego starszego kolegi, przy którym ujawniono amfetaminę.

Wszystko zaczęło się w miniony czwartek (16 grudnia) około godziny 9:40. – Wówczas policjanci z bydgoskiego Oddziału Prewencji legitymowali 30-letniego mężczyznę na ulicy Mickiewicza w Bydgoszczy. Podczas kontroli ujawnili przy nim woreczek strunowy z zawartością białego proszku. Przeprowadzone wstępne badanie narkotesterem potwierdziło, że jest to ponad gram amfetaminy – relacjonuje kom. Lidia Kowalska z zespołu prasowego KWP w Bydgoszczy.

To był dopiero początek sprawy. – Na miejsce skierowani zostali kryminalni ze śródmiejskiego komisariatu, którzy wraz z mężczyzną pojechali do jego miejsca zamieszkania przy ulicy Zamoyskiego. Tam zastali jego dwóch kompanów w wieku 19 i 25 lat. W roboczych spodniach starszego z nich ujawnili złożone papierowe kartki, a w nich łącznie kilka gramów suszu roślinnego – dodaje Kowalska.

Okazało się, że 25-latek posiadał znacznie więcej narkotyków. W znajdującej się w mieszkaniu szafie ujawniono ponad 43 gramy amfetaminy, 62 gramy marihuany oraz pół grama żółtego proszku. Policjanci zabezpieczyli również wagę i dużą ilość pustych woreczków strunowych. Mężczyźni zostali zatrzymani. 25-latek odpowie za posiadanie narkotyków; jego młodszy kolega jest świadkiem w sprawie. Zarzut posiadania usłyszał również 30-latek, od którego wszystko się zaczęło.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Grunwaldzka 25. Nowa inwestycja mieszkaniowa na Okolu [WIZUALIZACJE]

0 0 votes
Article Rating
Bydgoscy policjanci zatrzymali 25-latka z narkotykami. Wpadł przez swojego kolegę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments