[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Akcja policji na Śródmieściu. Bydgoszczanin aresztowany za posiadanie narkotyków

Dodano: 19.09.2022 | 14:30

Na zdjęciu: Zatrzymany bydgoszczanin został aresztowany na trzy miesiące.

Fot. KWP Bydgoszcz

Bydgoszczanin został aresztowany za posiadanie znacznej ilości narkotyków. Zabronione substancje policjanci znaleźli w jego mieszkaniu.

W czwartek ok. godz. 19:00 policjanci z Bydgoszczy pojechali na Śródmieście. Jak wynikało z ich ustaleń, jeden z mieszkańców tej dzielnicy miał mieć związek z przestępczością narkotykową.

– Podejrzewanego mężczyznę funkcjonariusze zastali na klatce schodowej kamienicy. Na widok policjantów od razu stał się nerwowy – mówi kom. Lidia Kowalska z KWP w Bydgoszczy.

Po wejściu do mieszkania kryminalni szybko potwierdzili swoje podejrzenia. Na blacie kuchennym, w jednej z szafek oraz w lodówce znaleźli woreczki foliowe z białym proszkiem, z suszem roślinnym oraz kolejne z brunatną substancją. – Na tym jednak nie koniec. Policjanci przeszukali również pomieszczenie na strychu zajmowane przez bydgoszczanina. Tam ujawnili kolejne ilości środków odurzających – żółtych i szarych tabletek oraz brunatnej substancji – wymienia kom. Kowalska.

Zabezpieczone substancje trafiły do laboratorium kryminalistycznego. Tam potwierdzono, że jest to 330 gramów haszyszu, ponad 170 gramów amfetaminy, ponad 300 gramów tabletek ekstazy (łącznie żółtych i szarych tabletek było niemal 750 sztuk), a także kilkanaście gramów marihuany.

Zatrzymany bydgoszczanin został aresztowany na trzy miesiące. Usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments