Bydgoszcz
27C
Słonecznie
34% wilgotność
Wiatr: 4km/h SW
H 28 • L 26
24C
Sob
23C
Nd
24C
Pon
25C
Wt
27C
Sr
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaNakłoNa sygnaleZawaliła się ściana budynku, jest ofiara śmiertelna! [AKTUALIZACJA, ZDJĘCIA]
straż pożarna_ na sygnale - MR
16.11.2018 | 09:41

Zawaliła się ściana budynku, jest ofiara śmiertelna! [AKTUALIZACJA, ZDJĘCIA]

Informacja o tragedii wpłynęła do służb tuż przed godziną 9:00.

Na zdjęciu: Na miejscu zdarzenia pracuje pięć zastępów straży pożarnej.

Fot. Nadesłane

Tragedia w Kcyni. Na Rynku zawaliła się ściana jednego z budynków gospodarczych.

Nakielscy strażacy otrzymali wezwanie o zdarzeniu chwilę po godzinie 9:00. W chwili zdarzenia pracowały tam cztery osoby.

Z komunikatu służb wynika, że zginęła jedna osoba (według nieoficjalnych informacji, ofiarą jest 36-letni mężczyzna), a druga jest na miejscu zdarzenia cały czas opatrywana przez ratowników medycznych. Dwie inne osoby, które pracowały w pobliżu nie ucierpiały.

Na miejscu tragedii pracuje pięć zastępów straży pożarnej (cztery z PSP i jeden z OSP), ratownicy medyczni i policjanci.

[AKTUALIZACJA]
g. 11:50. Znacznie więcej szczegółów odnośnie tragedii przekazali nakielscy policjanci. – Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że czterech mężczyzn wykonywało prace związane z demontażem chłodni – mówi st. asp. Damian Moczadło z biura prasowego komendy powiatowej policji w Nakle nad Notecią. Jak dodaje, podczas tych prac ściana budynku gospodarczego przewróciła się na mężczyzn. Na miejscu zginął 36-latek, który został przysypany elementami ściany. Do szpitala zabrano 57-letniego mężczyznę, który doznał obrażeń ciała.

Na miejscu tragedii pracuje także prokurator. Dokładne przyczyny i okoliczności wypadku ustalają policjanci z komisariatu w Kcyni pod nadzorem prokuratury.


Powiązane treści