Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Zawisza – Radomiak. Ruszyła sprzedaż biletów na pucharowy mecz

Dodano: 28.09.2022 | 11:02

Na zdjęciu: Kibice mogą już nabywać bilety na pucharowy mecz Zawiszy Bydgoszcz z Radomiakiem Radom.

Fot. Dariusz Stoński / archiwum

Ruszyła internetowa sprzedaż biletów na zaplanowany na czwartek (20 października) mecz 1/16 finału Fortuna Pucharu Polski między Zawiszą Bydgoszcz i Radomiakiem Radom.

Starcie na stadionie przy ul. Gdańskiej 163 odbędzie się 20 października, a pierwszy gwizdek arbitra wybrzmi o 14:30. Bydgoski klub poinformował właśnie, że ruszyła sprzedaż wejściówek na pucharowe starcie.

Bilety można kupować poprzez stronę internetową zawiszabydgoszcz.abilet.pl, a ceny wejściówek są następujące: 50 zł – trybuna VIP, 30 zł – normalny na trybunę A, 20 zł – normalny na trybunę B, 6 zł – ulgowy. Tylko w kasie klubowej dostępne będą bilety darmowe dla dzieci do lat czterech, przy czym ich ilość jest ograniczona.

Wejściówki internetowo można kupować do środy, 19 października, do godziny 12:00. Klub przekazuje też ważną informację dla posiadaczy karnetów: te nie wliczają się bowiem w pulę spotkań karnetu na rundę jesienną sezonu 2022/2023. W dniu meczu, kasy otwarte będą od godziny 12:30.

Pucharowy mecz Zawiszy z Radomiakiem będzie miał charakter imprezy masowej, jednakże klub z Gdańskiej 163 przekazuje właśnie, że na trybunach będzie mogło wówczas zasiąść maksymalnie 4 750 widzów.

0 0 votes
Article Rating
Zawisza - Radomiak. Ruszyła sprzedaż biletów na pucharowy mecz
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments