27C
26C
23C
23C
Metropolia BydgoskaBydgoszczFotorelacjeZawisza skuteczny w przedostatnim sparingu. Sześć goli w meczu z Polonią Chodzież [ZDJĘCIA]
11.07.2020 | 18:11

Zdjęcia: Szymon Fiałkowski

Piłkarze bydgoskiego Zawiszy w jednym z ostatnich sparingów przed rozpoczęciem nowego sezonu IV ligi, pokonali na własnym boisku Polonię Chodzież.

Zespół trenera Przemysława Dachtery wygrał w przekonującym stylu 6:1, strzelając trzy gole w pierwszej części spotkania i kolejne trzy w drugiej połowie.

W pierwszej połowie, worek z bramkami otworzył w 14′ Adrian Brzeziński, a po pół godzinie gry kolejne dwa trafienia dołożył Kamil Żylski. Po zmianie stron, do siatki rywali trafili jeszcze Patryk Kozłowski z rzutu karnego, Natan Zniszczol i Rafał Piekuś. Przyjezdni zdołali odpowiedzieć trafieniem Wiktora Moskalika.

We wtorek, „niebiesko-czarni” w ostatnim meczu kontrolnym zagrają z beniaminkiem IV ligi wielkopolskiej, Iskrą Szydłowo. Początek pojedynku o 19:00.

PIŁKA NOŻNA – MECZ SPARINGOWY – 11.07.2020 R.
SP ZAWISZA BYDGOSZCZ – POLONIA CHODZIEŻ 6:1 (3:0)
Bramki: Adrian Brzeziński 14′, Kamil Żylski 31′, 37′, Patryk Kozłowski 56’karny, Natan Zniszczol 78′, Rafał Piekuś 80′ – Wiktor Moskalik 68′

SP ZAWISZA (I połowa): Mich. Oczkowski – Stoppel, Witucki, Sochań, Czyżniewski – Brzeziński, Jaskólski, Mielcarek, Dahms, Żyliński – Żylski; II połowa: Karbowski – Stoppel, Sochań, Falkowski, Deresiewicz – Piekuś, Zniszczol, Dahms, Mielcarek (67′ Wesołek) – Żylski, Prejs (67′ testowany).