Bydgoszcz
5C
Niebo częściowo zachmurzone
70% wilgotność
Wiatr: 9km/h W
H 7 • L 4
6C
Sr
8C
Czw
10C
Pt
9C
Sob
13C
Nd
ZDMiKP: Kolizja na skrzyżowaniu Fordońska-Gajowa. Ruch tramwajowy w kierunku Fordonu został wstrzymany.
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportZawisza w telewizji. Klub pojawia się w reklamie popularnego sklepu [WIDEO]
02.08.2016 | 09:13

Zawisza w telewizji. Klub pojawia się w reklamie popularnego sklepu [WIDEO]

Bydgoskie akcenty pojawiają się w nowej reklamie sklepów Żabka.

Bydgoskie akcenty pojawią się w najnowszej reklamie jednej z sieci sklepów. Ujęcia do materiału promocyjnego kręcono na obiektach Zawiszy.

Obiekty bydgoskiego klubu pojawiły się w reklamie sklepów Żabka. Kilka tygodni temu przedstawiciele sieci zawitali do Bydgoszczy i kręcili zdjęcia do najnowszej kampanii reklamowej pt. „Mały Wielki Sponsor”. – Ujęcia były kręcone na stadionie głównym i w sali podnoszenia ciężarów – tłumaczy Michał Jarocha z działu marketingu CWZS Zawisza. Pierwsze efekty można już zobaczyć w internecie, a wkrótce reklama ma pojawić się w telewizji.

W ostatnich dniach na obiektach Zawiszy doszło też do zmiany organizacji ruchu. Obecnie odcinki dróg wewnętrznych prowadzących od tzw. pawilonu w kierunku Hotelu Zawisza i strzelnicy i z powrotem, stały się drogami jednokierunkowymi, a na terenie całego kompleksu wyznaczono nowe miejsca parkingowe i ustawiono stosowne znaki. Zmiana organizacji ruchu jest kolejnym etapem poprawy bezpieczeństwa na obiektach CWZS Zawisza. Wcześniej wzdłuż lekkoatletycznego boiska treningowego zostały ustawione barierki ochronne, oddzielające pieszych od pasów ruchu kołowego.


Powiązane treści