Bydgoszcz
5C
Niebo częściowo zachmurzone
73% wilgotność
Wiatr: 7km/h W
H 6 • L 4
6C
Sob
9C
Nd
9C
Pon
7C
Wt
5C
Sr
Przed świętami nie stój w korku! Śledź na bieżąco nasz serwis TRAFFIC na portalu MetropoliaBydgoska.PL oraz na Facebooku i Twitterze.
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaZbliża się powitanie lata w Myślęcinku. Kto wystąpi na Otwieraczu?
otwieracz myślęcinek
05.06.2018 | 22:28

Zbliża się powitanie lata w Myślęcinku. Kto wystąpi na Otwieraczu?

Powitanie lata w Myślęcinku to już tradycja.

Na zdjęciu: Głównymi gwiazdami imprezy będą Dżem i Ewelina Lisowska.

Fot. mat. prasowe

17 czerwca w Myślęcinku odbędzie się tradycyjny Otwieracz na powitanie lata. Główną atrakcją będą koncerty, ale nie zabraknie też innych wydarzeń.

Tradycyjne powitanie lata w Myślęcinku to od lat połączenie dobrej muzyki, zabawy, sportu i relaksu. Atrakcje na scenie będą się odbywać już od godziny 14:00, gdy do ruchu na świeżym powietrzu zaprosi Paulina Wojciechowska z Flow Motion Studio. Razem z nią będzie można ćwiczyć pilates, zobaczyć elementy treningu personalnego oraz dowiedzieć się, jak prawidłowo siedzieć i na co zwracać uwagę, by dziecko nie miało problemów z kręgosłupem. Później na scenę wejdzie Anna Hnatowicz – mieszkająca w Bydgoszczy włocławianka, która występowała w programach Mam Talent! i X-Factor. – Jej występy to połączenie klasycznego jazzu i nieśmiertelnego rocka, a także akustyczne, pełne emocji ballady – zapowiadają organizatorzy.

O godzinie 15:00 obecnych na Różopolu porwie zumba. Wydarzenie będzie miało wymiar charytatywny, gdyż cegiełki rozprowadzone wśród uczestników wspomogą walkę z nowotworem złośliwym Ewy Kajko, długoletniej  pedagog Ośrodka Szkolno–Wychowawczego nr 1 dla Dzieci i Młodzieży Słabowidzącej i Niewidomej. Finał tej akcji  odbędzie się 14 lipca na Wyspie Młyńskiej. Przed godziną 16 na scenę wejdzie grający reggae zespół Sielska, który występował już na Przystanku Woodstock i festiwalu w Jarocinie. W Myślęcinku będzie promować swoją EP-kę „Jutro mnie poznasz”.

Pierwszą z gwiazd będzie Ewelina Lisowska. W czerwcu ukaże się kolejny album piosenkarki znanej z takich piosenek jak „Nieodporny rozum” i „W stronę słońca”. Następnie zagramy Dżem. Jeden z najważniejszych zespołów, który szczyt popularności osiągnął z charyzmatycznym Ryszardem Riedlem jako wykonawcą wejdzie na scenę o 19:30.

Mnóstwo atrakcji czeka także poza sceną. Podczas Otwieracza  przeprowadzona zostanie trzecia edycja konkursu skoku o tyczce dzieci i młodzieży. Wezmą w nim udział czołowi juniorzy i młodzieżowcy z Polski, a także świata- między innymi z Ukrainy, Tajlandii i Jordanii.  Zawody odbędą się na specjalnej platformie przystosowanej do organizowania imprez plenerowych. Początek o godzinie 11:00. Nie zabraknie także kolejnego już ustanawiania rekordu na największe zgromadzenie brodaczy. Oficjalna próba pobicia rekordu Polski rozpocznie się ok. godz. 16:30. Ubiegłoroczny wynik to 156 osób. Przygotowane będą konkursy – piłowanie bala drewnianego oraz rzut balem na odległość.. – Zespół Megger Band będzie grać covery Rock&Roll. W strefie sponsorskiej będzie można poznać nowe kosmetyki do pielęgnacji brody i włosów- mówi organizator, Włodek Kobylarz z Barber Shop Bydgoszcz.

Chętni będą mogli się zmierzyć ze strzelaniem z łuku i broni pneumatycznej. Swoimi umiejętnościami pochwalą się psy. Będzie też można skorzystać z możliwości wykonania podstawowych badań przy stoisku Apteki DOZ, a o ciała uczestników zadbają także Rehabilitacja Jagódka i siłownia Cegielnia. Żądni wrażeń koniecznie niech zajrzą na stoisko Grafprom Aviation.Dzieci także nie będą się nudzić dzięki minilunaparkowi i oprowadzaniu na konikach.

Harmonogram
14–14.10 Powitanie
14.10–14.30 Pilates i trening personalny w wykonaniu Pauliny Wojciechowskiej z Flow Motion Studio
14.30 – 15.30 Koncert Anny Hnatowicz
15.30 – 15.45 Zumba
15.45 -17 Koncert zespołu Sielska
17–17.15 Pilates i trening personalny w wykonaniu Pauliny Wojciechowskiej z Flow Motion Studio
17.15 – 17.30 Konkurs sponsora
17.30 – 19 Koncert Eweliny Lisowskiej
19– 19.30 Konkurs sponsora
19.30  Koncert Zespołu DŻEM


Powiązane treści