[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Zderzenie dwóch ciężarówek na A1. Są duże utrudnienia w ruchu

Dodano: 08.09.2022 | 19:14

Na zdjęciu: Do wypadku na autostradzie A1 doszło w czwartkowe popołudnie.

Fot. KM PSP Włocławek

Dwie osoby zostały ranne w wyniku wypadku, do którego w czwartkowe (8 września) popołudnie doszło na autostradzie A1 w regionie. Kierowcy muszą liczyć się z dużymi utrudnieniami w ruchu.

Informację o wypadku podał w komunikacie dyżurny Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej. Jak przekazał, do zdarzenia doszło w czwartek o 18:00, na 229 kilometrze autostrady A1 w miejscowości Wola Dziankowska (gm. Lubień Kujawski, pow. włocławski).

Z komunikatu dyżurnego KW PSP wynika, że doszło tam do zderzenia dwóch samochodów ciężarowych, a w jego wyniku poszkodowane zostały dwie osoby, które opatrywane są przez zadysponowany na miejsce zespół ratownictwa medycznego. Dodatkowo – jak przekazał dyżurny strażaków – z jednej z ciężarówek wycieka olej napędowy.

Jezdnia autostrady w kierunku Łodzi jest całkowicie zablokowana, wprowadzono objazd przez węzeł Dąbrówka (zjazd na DK91). Na miejscu wypadku pracuje sześć zastępów straży pożarnej, ratownicy medyczni i policjanci, którzy wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

 

Zderzenie dwóch ciężarówek na A1. Są duże utrudnienia w ruchu
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments