Bydgoszcz
-18C
84% wilgotność
Wiatr: 1km/h N
H -16 • L -20
1C
Wt
3C
Sr
2C
Czw
3C
Pt
2C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaREGIONNa sygnaleZderzenie dwóch ciężarówek u zbiegu drogi krajowej i trasy S10. Jedna osoba poszkodowana
22-06-2020_ wypadek DK15,S10_ Mała Nieszawka - KMP Toruń
27.06.2020 | 18:53

Zderzenie dwóch ciężarówek u zbiegu drogi krajowej i trasy S10. Jedna osoba poszkodowana

Okoliczności wypadku ustalają policjanci.

Na zdjęciu: Do wypadku doszło u zbiegu DK15 i trasy średnicowej nr 10 w Małej Nieszawce.

Fot. KMP Toruń

Toruńscy policjanci wyjaśniają okoliczności groźnego wypadku, do którego doszło w miniony poniedziałek (22 czerwca) w miejscowości Mała Nieszawka.

Do wypadku – jak mówi podinsp. Wioletta Dąbrowska z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Toruniu – doszło na skrzyżowaniu DK15 i trasy średnicowej nr 10. Funkcjonariusze jednocześnie poinformowali o pierwszych, wstępnych ustaleniach.

– Obcokrajowiec kierujący samochodem renault master, znajdujący się na skrzyżowaniu, chcąc wykonać manewr skrętu w lewo, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu ciężarowemu dafowi. Tym manewrem doprowadził do zderzenia z ciężarówką, która dodatkowo poruszała się z naczepą – relacjonuje podinsp. Dąbrowska. Jak słyszymy, badanie przeprowadzone na miejscu zdarzenia wykazało, że kierowcy pojazdów byli trzeźwi. Poszkodowana została jedna osoba – to pasażer podróżujący renault.

Na miejscu wypadku pracowały wszystkie służby ratunkowe, a pierwsze czynności wykonywali także funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej. – To oni zatrzymali ruch na drodze i wezwali na miejsce policję i służby medyczne – informuje rzecznik prasowa Komendy Miejskiej Policji w Toruniu.

Okoliczności wypadku ustalają policjanci z komisariatu na toruńskim Podgórzu.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści