Bydgoszcz
5C
93% wilgotność
Wiatr: 5km/h W
H 6 • L 4
3C
Sob
2C
Nd
1C
Pon
1C
Wt
4C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaREGIONNa sygnaleZderzenie samochodów osobowych w województwie. Sześć osób rannych, na miejscu dwa śmigłowce LPR
28-06-2020_ wypadek Konary, gm. Osięciny - KPP Radziejów (3)
28.06.2020 | 15:32

Zderzenie samochodów osobowych w województwie. Sześć osób rannych, na miejscu dwa śmigłowce LPR

Zgłoszenie o wypadku wpłynęło do służb po godzinie czternastej.

Na zdjęciu: Do wypadku doszło w miejscowości Konary, na odcinku drogi gminnej łączącej Lekarzewice i Brześć Kujawski.

Fot. KPP Radziejów

Sześć osób zostało rannych w zderzeniu dwóch samochodów osobowych, do którego doszło w niedzielne (28 czerwca) popołudnie w miejscowości Konary w powiecie radziejowskim.

Jak informują służby, zgłoszenie o wypadku wpłynęło do nich tuż po godzinie czternastej. – Do zdarzenia doszło na drodze gminnej pomiędzy miejscowością Lekarzewice i Brześciem Kujawskim – mówi asp. sztab. Marcin Krasucki z zespołu prasowego Komendy Powiatowej Policji w Radziejowie.

Znamy także pierwsze, wstępne ustalenia policjantów odnośnie przyczyn zdarzenia. – Kierująca seatem toledo 19-latka na oznakowanym skrzyżowaniu, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i wówczas doszło do zderzenia z oplem vectrą – relacjonuje Krasucki.

W wyniku tego wypadku poszkodowanych zostało sześć osób, w tym dziecko. – Dwie osoby zostały zabrane do szpitali śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego – słyszymy od radziejowskich policjantów. Droga gminna w miejscu zdarzenia jest obecnie zablokowana.

Na miejscu pracują wszystkie służby ratunkowe (zadysponowano także dwa śmigłowce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego), policjanci będą wyjaśniać dokładne okoliczności zdarzenia.

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści