Bydgoszcz
3C
Niebo częściowo zachmurzone
64% wilgotność
Wiatr: 9km/h NNE
H 4 • L 3
4C
Pon
4C
Wt
5C
Sr
5C
Czw
5C
Pt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleZderzenie na Wojska Polskiego. Świadkowie mówią, że sprawca przejechał na „czerwonym” [ZDJĘCIA]
Kolizja Bełzy i Wojska Polskiego_SG (2)
09.12.2017 | 17:01

Zderzenie na Wojska Polskiego. Świadkowie mówią, że sprawca przejechał na „czerwonym” [ZDJĘCIA]

Na zdjęciu: Wymuszenie pierwszeństwa? Przejazd na czerwonym świetle? To ustali policja.

Fot. Stanisław Gazda

Do najgroźniejszego z dzisiejszych zdarzeń doszło o 15:12 na skrzyżowaniu ulic Bełzy i Wojska Polskiego. Zderzyły się bmw i seat. Osoba z tego ostatniego samochodu została zabrana do szpitala na obserwację.

Jadące ulicą Wojska Polskiego bmw, najprawdopodobniej nie zastosowało się do obowiązującej w tym miejscu sygnalizacji świetlnej i wjechało w seata, który wyjechał z bocznej ulicy Bełzy. Doszło zderzenia. Uderzenie był tak silne, że seata obróciło w kierunku przeciwnym do kierunku jazdy sprawcy zderzenia.

Na miejscu działa jeden zastęp PSP, są policjanci z drogówki, którzy ustalają dokładny przebieg zdarzeń i sprawcę kolizji.

A poza tym dzień dla bydgoskich służb mija raczej spokojnie.

Po godzinie siódmej, na ulicy Fordońskiej samochód uderzył w znak drogowy. Po ósmej z kolei doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych na rondzie Maczka. W Stryszku kobieta chcąc uniknąć zderzenia z samochodem, który zajechał jej drogę „wylądowała” na poboczu. Na szczęście nikomu nic się nie stało. W mieszkaniu przy ul. Curie-Skłodowskiej pojawiło się mnóstwo dymu, a to dlatego, że jego lokator próbując wysuszyć ręcznik pozostawił go zbyt blisko źródła ognia. Popołudniu też był pożar. Przy ul. Połczyńskiej z nieznanych przyczyn doszło do spalenia się samochodu.


Powiązane treści