Bydgoszcz
12C
Niebo głównie zachmurzone
71% wilgotność
Wiatr: 10km/h W
H 12 • L 12
17C
Sob
17C
Nd
17C
Pon
15C
Wt
14C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleZderzenie w rejonie Bydgoszczy Wschodu. Kilkadziesiąt minut utrudnień [AKTUALIZACJA]
07.04.2017 | 10:02

Zderzenie w rejonie Bydgoszczy Wschodu. Kilkadziesiąt minut utrudnień [AKTUALIZACJA]

Do zdarzenia doszło po godzinie dziewiątej na rozwidleniu Kamiennej oraz Fordońskiej.

Na zdjęciu: Miejsce zdarzenia zarejestrowane przez miejskie kamery.

Fot. ITS Bydgoszcz

Ogromne korki i zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej – to efekt zdarzenia, do którego doszło po godzinie dziewiątej w rejonie skrzyżowania ulic Fordońskiej oraz Kamiennej.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Potrącenie pieszego na ulicy Nakielskiej. 64-latek trafił do szpitala

Na zjeździe ze skrzyżowania w kierunku centrum miasta zderzyły się ze sobą – mercedes sprinter oraz volkswagen golf w wersji kombi. Na miejscu pracują już służby ratunkowe – jak informuje serwis Bydgoszcz 998, dwie osoby opatrywane są przez ratowników medycznych, na miejscu pracują również strażacy i policja.

Ruch w rejonie, gdzie doszło do zderzenia, jest bardzo utrudniony. Autobusy komunikacji publicznej kierowane są objazdem ulicą Kamienną i Fabryczną. Drogowcy zalecają tę trasę również osobom zmotoryzowanym. Osoby chcące dostać się na górny taras miasta mają alternatywę w postaci przejazdu ulicą Sporną oraz Toruńską.


AKTUALIZACJA – 10:15

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że sprawcą wypadku jest kierowca volkswagena, który najprawdopodobniej wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle i uderzył w dostawczego mercedesa. Jego kierowca po przebadaniu na miejscu zdarzenia został przetransportowany na obserwację do szpitala.


AKTUALIZACJA – 10:45

Ruch na ulicy Fordońskiej został przywrócony.


Powiązane treści