Bydgoszcz
11C
Słonecznie
84% wilgotność
Wiatr: 6km/h W
H 12 • L 10
20C
Pon
20C
Wt
20C
Sr
22C
Czw
25C
Pt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczEdukacjaZdrowy styl życia łączy pokolenia. Seniorzy i najmłodsi spotkali się w Budowlance [ZDJĘCIA]
08.11.2019 | 18:14

Zdrowy styl życia łączy pokolenia. Seniorzy i najmłodsi spotkali się w Budowlance [ZDJĘCIA]

Na zdjęciu: Spotkanie odbyło się w środę w bydgoskiej Budowlance.

Fot. ZS Budowlanych

W środę w Zespole Szkół Budowlanych odbyło się spotkanie „Zdrowy styl życia łączy pokolenia”.

Na spotkanie przybyli przedstawiciele Związku Inwalidów Wojennych RP, Klubów Seniora bydgoskich osiedli Leśnego, Wzgórza Wolności i Kapuścisk, Klub Seniora „Bartosz” oraz przedstawiciele Polskiego Związku Głuchych z Bydgoszczy. Po powitaniu przez dyrektor szkoły Magdaleną Popielewską odbyła się prelekcja na temat zasad zdrowego odżywiania przeprowadzona przez dietetyk Adriannę Tucholską. Kolejnym punktem spotkania był wykład z pokazem na temat zasad dbania o kręgosłup w wykonaniu fizjoterapeutki Anny Dobosiewicz. Ponadto prelegentki udzielały indywidualnych konsultacji zainteresowanym seniorom oraz młodzieży. Odbyły się także występ przedszkolaków z placówki Alf, wręczenie nagród w konkursie plastycznym „Kto je owoce i warzywa, ten zdrowie wygrywa”, prezentacja prac w konkursie multimedialnym „W zdrowym ciele zdrowy duch” oraz instruktaż nordic walking.

Podsumowania spotkania dokonała wicedyrektor oraz prezes Stowarzyszenia Sympatyków Budowlanki „Azymut+” Dorota Czechowska, która zorganizowała wydarzenie wspólnie z Katarzyną Filipkowską, Joanną Mencel-Gwizdałą, Joanną Piątkową i Elżbietą Szerszyńską. Zadanie finansowało Miasto Bydgoszcz.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści