Bydgoszcz
7C
Niebo głównie zachmurzone
93% wilgotność
Wiatr: 5km/h E
H 8 • L 7
10C
Czw
8C
Pt
2C
Sob
3C
Nd
4C
Pon
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaBydgoszczEdukacjaZdrowy styl życia łączy pokolenia. Seniorzy i najmłodsi spotkali się w Budowlance [ZDJĘCIA]
zsb3
08.11.2019 | 18:14

Zdrowy styl życia łączy pokolenia. Seniorzy i najmłodsi spotkali się w Budowlance [ZDJĘCIA]

Na zdjęciu: Spotkanie odbyło się w środę w bydgoskiej Budowlance.

Fot. ZS Budowlanych

W środę w Zespole Szkół Budowlanych odbyło się spotkanie „Zdrowy styl życia łączy pokolenia”.

Na spotkanie przybyli przedstawiciele Związku Inwalidów Wojennych RP, Klubów Seniora bydgoskich osiedli Leśnego, Wzgórza Wolności i Kapuścisk, Klub Seniora „Bartosz” oraz przedstawiciele Polskiego Związku Głuchych z Bydgoszczy. Po powitaniu przez dyrektor szkoły Magdaleną Popielewską odbyła się prelekcja na temat zasad zdrowego odżywiania przeprowadzona przez dietetyk Adriannę Tucholską. Kolejnym punktem spotkania był wykład z pokazem na temat zasad dbania o kręgosłup w wykonaniu fizjoterapeutki Anny Dobosiewicz. Ponadto prelegentki udzielały indywidualnych konsultacji zainteresowanym seniorom oraz młodzieży. Odbyły się także występ przedszkolaków z placówki Alf, wręczenie nagród w konkursie plastycznym „Kto je owoce i warzywa, ten zdrowie wygrywa”, prezentacja prac w konkursie multimedialnym „W zdrowym ciele zdrowy duch” oraz instruktaż nordic walking.

Podsumowania spotkania dokonała wicedyrektor oraz prezes Stowarzyszenia Sympatyków Budowlanki „Azymut+” Dorota Czechowska, która zorganizowała wydarzenie wspólnie z Katarzyną Filipkowską, Joanną Mencel-Gwizdałą, Joanną Piątkową i Elżbietą Szerszyńską. Zadanie finansowało Miasto Bydgoszcz.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści