Bydgoszcz
2C
Niebo częściowo zachmurzone
84% wilgotność
Wiatr: 5km/h W
H 3 • L 1
5C
Sob
9C
Nd
9C
Pon
8C
Wt
5C
Sr
Przed świętami nie stój w korku! Śledź na bieżąco nasz serwis TRAFFIC na portalu MetropoliaBydgoska.PL oraz na Facebooku i Twitterze.
Metropolia BydgoskaBydgoszczEdukacjaŻegnaj szkoło! Witajcie wakacje! [ZDJĘCIA]
Zakończenie roku szkolnego 2017-2018 w SP 57_SG (2)
22.06.2018 | 10:11

Żegnaj szkoło! Witajcie wakacje! [ZDJĘCIA]

Na zdjęciu: Nareszcie upragnione wakacje!

Fot. Stanisław Gazda

Młodzież z klas VI, VII i VIII Gimnazjum nr 56 ma już wakacje. Uczniowie najmłodszych klas Szkoły Podstawowej Nr 57 odbiorą świadectwa godzinę później. Kończy się rok szkolny dla uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół Nr 36 oraz wielu innych szkół w naszym mieście i kraju.

Były świadectwa z „paskiem”, listy gratulacyjne za osiągnięcie znakomitych wyników w nauce, nagroda za frekwencję, wyróżnienia za aktywność pozaszkolną, puchar dla najlepszej klasy w szkole oraz podziękowania dla rodziców za wspaniałe wychowanie dzieci – tak kończył  się rok szkolny 2017/2018 w ZS Nr 36 im. Towarzystwa Miłośników Miasta Bydgoszczy.

Jaki on był? – spytaliśmy dyrektorkę szkoły Barbarę Górecką. – Dobry, bo mogliśmy przystąpić do nauki po remoncie, gruntownej termomodernizacji, dlatego w odremontowanej szkole pracowało się zdecydowanie lepiej. Pod względem osiągnięć również. Jak to w życiu bywa, pomimo starań ze strony nauczycieli, kilkorgu uczniom, ale  co ważne, w mniejszej ich liczbie niż w latach ubiegłych, nie udało się uzyskać promocji. I tak jak powiedziałam, zwracając się do uczniów, nauczycieli i rodziców, nie byłoby zadowolenia z zakończenia roku szkolnego, gdyby nie było wspaniale układającej się współpracy pomiędzy nauczycielem, uczniem i jego rodzicem. To się nam naprawdę udaje!


Powiązane treści