Bydgoszcz
8C
Niebo częściowo zachmurzone
93% wilgotność
Wiatr: 2km/h WSW
H 8 • L 8
8C
Czw
3C
Pt
1C
Sob
5C
Nd
1C
Pon
Metropolia BydgoskaPOLITYKAZenon Różycki kandydatem na prezydenta Grudziądza. „Zajmę się sprawami, które interesują mieszkańców”
zenon różycki - strona internetowa kandydata
12.06.2018 | 21:41

Zenon Różycki kandydatem na prezydenta Grudziądza. „Zajmę się sprawami, które interesują mieszkańców”

Na zdjęciu: Zenon Różycki będzie ubiegał się o stanowisko prezydenta Grudziądza.

Fot. mat. prasowe/strona internetowa Zenona Różyckiego

Zenon Różycki będzie ubiegał się o stanowisko prezydenta Grudziądza. We wtorek potwierdził start w wyborach jako kandydat bezpartyjny.

46-letni Różycki wystartuje z listy Forum Rozwoju Grudziądza. Na co dzień jest prezesem Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Nieruchomościami, Ogólnopolskiej Izby Gospodarki Nieruchomościami oraz Stali Grudziądz, a także wiceprezesem grudziądzkiego regionu Mundurowego Klubu Motorowego RP. – Szanuję tradycję, ciekawi mnie nowoczesność. Chciałbym, żeby Grudziądz był naprawdę wyjątkowy dla wszystkich – zapowiada kandydat.

Co Różycki obiecuje grudziądzanom?  – Musimy zająć  się tymi sprawami, które najbardziej interesują mieszkańców. Na przykład porządkiem i bezpieczeństwem w mieście oraz gospodarnością i skutecznym rozwiązywaniem problemów – mówił podczas wtorkowej konferencji prasowej.  Jak zapowiada na swojej stronie internetowej, będzie chciał między innymi zrównoważyć finansowanie szpitala, stworzyć mieszkańcom dogodne warunki do podnoszenia kwalifikacji zawodowych, odnawiać budynki, zwiększyć wsparcie dla osób niepełnosprawnych oraz opracować plan rozwoju miasta z weryfikacją Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego oraz wskazać dedykowane obszary dla poszczególnych rodzajów inwestycji.

Drugim kandydatem, który jak dotąd potwierdził start w jesiennych wyborach jest popierany przez Prawo i Sprawiedliwość Andrzej Guzowski. Przypomnijmy, że z ubiegania o reelekcję zrezygnował po dwunastu latach rządzenia prezydent Jan Malinowski.

Podobne wpisy

Powiązane treści