Bydgoszcz
31C
Słonecznie
33% wilgotność
Wiatr: 4km/h SSE
H 31 • L 30
28C
Sob
27C
Nd
28C
Pon
25C
Wt
25C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczFotorelacjeZespół Over The Under w historycznej trasie! Już ponad dwa tygodnie [ZDJĘCIA]
17.09.2017 | 13:47

Zespół Over The Under w historycznej trasie! Już ponad dwa tygodnie [ZDJĘCIA]

Sprawdziliśmy, jak przebiega realizacja planu bydgoszczan.

Zdjęcia: mat. pras. zespołu Over The Under

Dokładnie 1 września członkowie bydgoskiego zespołu Over The rozpoczęli 100 dniową trasę koncertową po Polsce i Europie, w trakcie której codziennie mają zaplanowany jeden koncert. Nietypowa trasa stanowi również próbę pobicia rekordu Guinnessa.

Jak na razie muzycy mają za sobą 16 koncertów. Pierwszy z nich odbył się w Bydgoszczy, a kolejne już w innych miastach. Do tej muzycy odwiedzili już: Malbork, Sztum, Gdańsk, Gdynię, Nowy Dwór Gdański, Pszczółki, Chojnice, Piłę, Elbląg, Braniewo, Bartoszyce, Kruklanki, Suwałki, Mrągowo, Ełk. Niedzielny koncert zagrają w Białymstoku, skąd udadzą się do oddalonej niedaleko Łomży. [CZYTAJ WIĘCEJ O TRASIE]

Trasą 100 koncertów w 100 dni muzycy chcą udowodnić, że oddolnym działaniem można poruszyć rockową scenę w Polsce. Przygotowania do trasy, zaplanowanie jej i ustalenie szczegółów, trwały ponad siedem miesięcy. Jednak członkowie zespołu już teraz mówią, że było warto. – Frekwencja na koncertach rośnie z dnia na dzień, a my nie ma zamiaru zwalniać – mówią muzycy.

Poczynania zespołu można śledzić na oficjalnym fanpage’u oraz kanale youtube Over The Under.


Powiązane treści