Bydgoszcz
14C
Słonecznie
72% wilgotność
Wiatr: 4km/h E
H 15 • L 13
15C
Wt
15C
Sr
14C
Czw
14C
Pt
16C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIZioła i nasiona za zakupy w CH Rondo. Już od jutra!
20.05.2021 | 13:22

Zioła i nasiona za zakupy w CH Rondo. Już od jutra!

Na zdjęciu: Akcja odbędzie się w dniach 21-22 maja br.

Fot. mat. autora

Marzysz o pięknym balkonie lub ogrodzie usłanym kolorowymi kwiatami? To możliwe! Przyjdź na zakupy do CH Rondo i odbierz w prezencie ekozestaw do hodowli ziół i kwiatów!

Już w najbliższy piątek w CH Rondo rusza promocja, w ramach której będą rozdawane zioła w skrzynkach oraz nasiona do hodowli łąki kwietnej! Jak je otrzymać? Wystarczy zrobić zakupy w dniach 21-22 maja za minimum 100 zł na maksymalnie 2 paragonach (w tym maksymalnie 1 paragon za 50 zł z hipermarketu). Następnie trzeba zarejestrować dowody zakupu w Punkcie Obsługi Akcji i po tym można odebrać zioła lub nasiona do posiania łąki w swoim ogrodzie lub na balkonie.

Punkt Obsługi Akcji zostanie ustawiony w pobliżu sklepu RTV Euro AGD i będzie działać w godz. 11:00-19:00. Tam też będzie dostępny regulamin promocji.

W ramach akcji przekażemy zioła do posiania łąki kwietnej w centrum Bydgoszczy, a także zasiejemy łąki dwóch placówek szkolnych położonych w okolicy CH Rondo – mówią przedstawiciele CH Rondo.

Dodatkowo w piątek, 21 maja na profilu centrum na Facebooku pojawi się zaproszenie do udziału w konkursie fotograficznym, w którym do wygrania będą karty podarunkowe i albumy o tematyce florystycznej.

Zapraszamy!


Powiązane treści